Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öregek miért hiszik, hogy...

Az öregek miért hiszik, hogy ők jobb emberek mint a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Állandóan azt mondják, hogy bezzeg a mi időnkben minden más volt... Pedig akkor is rengeteg nemi erőszak volt. Például nagyapámat majdnem halálra verték, mert udvarolt nagyanyámnak. Szerintem sokkal rosszabb világ volt mint most. Az emberek meg mindig is undorítóak voltak.
2017. máj. 31. 07:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"A régi szép időket szerintem Trianon óta emlegeti alapból mindenki, és ez helyes."


Ez nem igaz. Olvass egy kis 19. századi romantikus irodalmat!

2017. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

18#

Akkor olvasd el mit irtam, es mit irtal Te, majd ujra es újra mig állitólagos felnött módon az agyad fel nem tudja dolgozni....

Na ezert vagy Te luzer meg most is.

2017. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22:

Amit írtál, demagóg bullshit. Fogalmad sincsen, hogyan élnek a mostani gyerekek, csak a közhelyeket puffogtatod.


Ajánlom neked és a többi gyerekkorát visszasíró szerencsétlennek a Belga Régen minden jobb volt című számát.

2017. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
95%
Csak hogy egy példát is mondjak, a 90-es években az volt a szöveg, hogy a gyerekek állandóan a TV előtt ülnek. Rokonok, ismerősök gyerekeit nézve a mostani gyerekek meg szinte egyáltalan nem néznek TV-t, van helyette telefon, x-box, számítógép, stb. És azok, akiket akkor a TV miatt fikáztak az akkori felnőttek, a mostani gyerekeket ezért szidják. Anno meg azokat is szidták az akkori idősek, akik meg az utcán lógtak. Mindig van miért szidni a következő generációkat. Ha meg szóva teszem ezt a mai fiatalozóknak, akkor mindig jön a szöveg, hogy lehet, de mai fiatalok akkor is ilyenek, olyanok, és mi bezzeg így vagy úgy. Nem, egyik generáció sem rosszabb vagy jobb a másiknál. Legfeljebb vannak dolgok, amik ma mashogy működnek, mint régebben.
2017. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem puffogtatok semmit, volt egy kérdés, amire válaszoltam, és amire Te azinnal betámadtál, olyan dolgokkal amik nem igazak... honnan szedted higy én tizenevesen bringával menőztem....? Egyáltalán miert támadtál be? Ha hasonló korú vagy már illene túl lenni a gyerekkori sérelmeken, ugye mint irtad. Én nem tapasztaltam semmi féle rongyrázást, főleg gyerekkorba.... nem tehetek róla, hogy a Te "barátaid" ilyenek voltak.

Fogalmam sincs mi van most? Ember járok az utcán, emberek között vagyok....es igen a fb-n is fent vagyok....

Depressziós megosztások, tizenévesek csicsás menő képei, közben a kosz megeszi őket....

És ugye a gyk-s tinihisztikről már ne is beszéljünk....

Es igen nagyon szerencsesnek erzem magam, hogy akkor voltam gyerek...

Köszi Neked ezt a merhetettlenül izgalmas eszmecserét... szép napot.

2017. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Te drága emberevő


Nem tudsz olvasni?

"ha nem ingünk ne vegyük fel"


Nem az a gyerek szabadon engedés, hogy kimehetnek a közútra focizni vagy nem hanem az, hogy kapnak-e pofont ha pofátlanok vagy nem


Más dimenziókban gondolkodsz mint én.

Emellett kötekedő stílusban írogatsz többeknek ami árt a vérnyomásoDnak


Elhittük, hogy okosra sikerültél, egész Magyarország köszöni a hallgatásod.

2017. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Minden korszak mást vár el az embertől. Az egyik korszakban az ilyen tulajdonságú emberek számítottak jónak, a másik korszakban más tulajdonságok kellenek ehhez. A mai öregek azt várnák el a mai fiataloktól, amikben még ők voltak jók, de a mai korunk már másról szól.


A lényeg, hogy minden korban ugyanúgy voltak jó és rossz emberek, a maguk a korszakok viszont mások. Nem lehet kilóra mérni, hogy mikor volt több nemi erőszak, a lényeg, hogy régen is voltak jó és rossz dolgok és ma is vannak.


Ettől függetlenül, ha a mai fiatalságon múlna, én nem hiszek abban, hogy pl. 1956 kitörne... (amivel a magam részéről meg is válaszoltam a kérdést burkoltan).

2017. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!