Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy tényleg...

Miért van az hogy tényleg semmi rosszat nem teszek mégis piszkálnak és kiutálnak?

Figyelt kérdés
sok mindenkihez odamegyek beszélgetni mégis sokan nem viszonyulnak hozzám valami jól...például látom hogy nem szívesen beszélgetnek velem, vagy hogy simán lenéznek.Sokat segítek másoknak,figyelmes vagyok , meghallgatom az embereket. Mindig is az osztály utáltja voltam és úgy látszik az is leszek. de én nem értem ezt az egészet hogy mit rontok el.kinek volt már vmi ehhez hasonló? és mit ronthatok el ?

2014. dec. 11. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Üdv a klubban, csak én ráadásul még tanárgyerek is voltam (bár ezt nem írtad), és a tanárgyerekeket nálunk a tanárok is jobban szívatták, többet követeltek tőlünk.


Hagyd őket és keress valami hobbit, amiben jó lehetsz, és jól érzed magad, legyél más közegben is, aztán majd csak alakulnak a barátságok is idővel.

2014. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 dandi98 válasza:
80%
Az emberek nagy része gonosz, és senkivel sem törődnek magukon kívül... mondanám, hogy egyszer jobb lesz, de ebben sosem lehetsz biztos. Keres valami elfoglaltságot, ami boldoggá tesz.
2014. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
igen elég felületesek és gonoszak az emberek sajnos. vannak barátaim akik közel állnak hozzám de attól még az fáj h sokan meg bántanak és bántottak és hogy mindig tábla voltam. és úgy érzem h sérültem emiatt ,néha belegondolok és nagyon rossz ez az egész.
2014. dec. 11. 22:10
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Isten hozott,ugyan ez a problémám.Egyszerűen mindig úgy állok hozzájuk,hogy én vagyok aki enged,kezdeményez.

De lenéznek,megaláznak és képen röhögnek,mert más vagyok.

Annyit tűrtem,hogy nem érdekel az egész,az osztály se. El vagyok 1-2 emberrel,és kész.


Ne foglalkozz velük,emelkedj felül rajtuk. :)

2014. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%

Valoszinuleg olyan a szemelyiseged, beszedstilusod, viselkedesmodod, ami ezt valtja ki az emberekbol.


A hiba a te keszulekedben van.

2014. dec. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem tudom , normálisan beszélek és viselkedek.nyitott vagyok és beszédes és múltkor is hátulról valaki megdobott egy galacsinnal. lehet hogy könnyebb lenne beletörődnöm
2014. dec. 12. 08:49
 7/17 A kérdező kommentje:
4.es sajnállak :/ . azt figyeltem amúgy meg , hogy aki kedves meg figyelmes és tisztelettudó másokkal szemben azt gyengének látják és talán emiatt . nem voltam velük bunkó , mindenkivel kedves vagyok,válaszolok,beszélek és még így se .
2014. dec. 12. 08:52
 8/17 anonim ***** válasza:
13%
Azt te nem tudod kivulrol megitelni hogy normalisan beszelsz vagy viselkedsz-e. Sajna ez igy van.
2014. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
Esetleg nem szászagod van és nem merek elmondani? Vagy izzadság szagod? ne sértődj meg,volt rá eset,hogy nem mertek szólni. Ez volt a baj.
2014. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem mindig ápolt vagyok :) ezzel nem lehet probléma
2014. dec. 12. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!