Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha undorodom...

Mit tegyek ha undorodom magamtol es szegyenlem hogy még mindig élek?

Figyelt kérdés
mindig is hulye voltam nem is ertek semmihez, szakmám sincs se munkam, baratnöm sose volt ami nem csoda ha belenézek a tukörbe rosszul vagyok magamtol, szegyenlem magam más emberek elott utálom magam egyszeruen, dolgozni se szeretek, nem akarom hogy sajnáljatok de minek éljek igy tovabb??? valtozni már ugyse birok. F

2017. jún. 2. 19:38
1 2
 11/12 pelgrim ***** válasza:

# 10/ „én ezt nehezen hiszem el hogy a halál után bárki is büntetne engem”


Jól látod, nincs aki megbüntetne halálod után, de tetteinknek vannak következményei, és a tudatunk az, aki azt megtapasztalja.

2017. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs munkád, mire mondod, hogy dolgozni se szeretsz? Ez azt jelenti, hogy nem is próbálsz munkát találni? Ha azt, attól lehetsz ilyen depis, hogy nem érzed magad hasznosnak... Keress munkát!
2017. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!