Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még ilyen fiúk ebben a...

Vannak még ilyen fiúk ebben a generációban?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy a húsz év alatti fiúk/férfiak között milyen mértékben találhatók a művészet iránt érdeklődő egyedek (itt Magyarországon, természetesen). Csak mert én a környezetemben úgy látom, hogy kezd eltűnni ez a jelenség, nem is ismerek "igazi művészlelkeket" személyesen. O.o Lehet, hogy csak enyhén látássérült vagyok ilyen téren, vagy engem kerülnek el a hasonló érdeklődési körű egyedek, de egy ideje már foglalkoztat ez a kérdés.
2017. jún. 5. 11:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is azt látom, amit a #10-es írt. Lényegében bármire ráhúzzák manapság a fiatalok, hogy művészet és művészi, még egy közhelyektől hemzsegő tumbl-re is. Rengetegen nyomják instára az ötlettelen, egyforma és láthatóan feltűnési kényszerből csinált fekete-fehér, művészinek szánt képeket. Rengetegen próbálnak elvontan és egyedien öltözni, direkt kevésbé ismert zenéket hallgatni és meg nem értettnek titulálni magukat.

Nem tartom magam művészléleknek és művésznek, de megkaptam már azoktól ezeket a jelzőket, akik jobban megismertek. Viszont sosem kaptam meg azoktól, akik direkt művészeket, művészlelkeket kerestek. Mert átlagosan öltözök, mert nem nyomom más szemébe a verseimet, mert senkit sem érdekel elsőre, hogy hány könyvem van. Az a helyzet, hogy akik direkt "művészlelküsködnek", általában egyszerűen csak felszínesek.

2017. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!