Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek a dolgok már jó egziszten...

Ezek a dolgok már jó egzisztenciának számítanak huszonévesen?

Figyelt kérdés

19 éves koromba mentem külföldre, tavaly jöttem haza 24 évesen, még abban az évben vettem egy 17 milliós alig pár éve épült házat, teljesen felújított volt, csak bútorozásra kellett költeni és személyre szabás volt a feladat(800e ft körüli hangtechnika van a ház belterében kialakítva nyitott ablaknál is hatalmas ereje van a zenének összejövetelkor, egy grillezővel egybekötött pavilont csináltattam, kerti pálmák vannak a kertbe vezető le térkövezett út szélein, a mostani divatnak megfelelő fürdőszoba, mélygarázs, automatizált kapu, egy motorom és quadom van most, megy egy átlagos autó amivel elszaladgálok ha épp kell de ezt is szeretném cserélni)

Még vannak terveim, csak ezeket úgy szedem össze internetről, és a látottakat kombinálom valamivel, most már csak a számlákat kifizetem és csak élni kell, viszont még egyszer ki kéne mennem utoljára némi tartalékot összeszedni, hogy később ne legyen rá gond.

25F


2017. jún. 6. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A csórók közt ezzel már menő lehetsz.

A nagy aranyfukszot se felejtsd el.

2017. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem az anyagi dolgok tesznek emberé!

Egyébként talán most vagy az átlag alján :D

2017. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A felszín jó, de ez csak a héj.
2017. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ok, ügyes vagy. Mi a kérdés?
2017. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4

Sok nő mondja hogy az a jó ha anyagi biztonság van, erre volnék kíváncsi.

2017. jún. 6. 20:07
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
23 éves nőként, nálam semmi esélyed nem lenne ilyen felfogással.
2017. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy itthon dolgozol e azóta? Egy puccos ház nem anyagi biztonság. Ha van itthon is STABIL munkahelyed, nagyon nagyon jó fizetéssel, és életed végéig fenn tudod tartani a jelenlegi luxust, az már talán. De ez még nálad jóval gazdagabb (és nagyobb nevű) embereknek sem sikerül, csak adócsalással meg hasonló trükkökkel...
2017. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ettől függetlenül még egy tróger maradsz.. kétlem, hogy 19 évesen lenne bármi szakmád is.. kint meg gondolom nem tanultál, hanem valami minimálbéres tróger munkát toltál és egy hambit se vettél odakint, csak hogy legyen pénzed.


Bár szerintem ez az egész egy nagy kamu.

2017. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Családtag vitt ki, aki már kint élt régóta, első perctől szakmámban dolgoztam, és kerestem annyit hogy egy egyszerű de elviselhető életem legyen miközben gyűjtök, most egy maszeknál dolgozok, aki arányaiban jól fizet, tehát kijövök a pénzből, de egy új autó árát nem itthon szeretném összerakni.
2017. jún. 6. 20:40
 10/18 anonim ***** válasza:

Inkább tanultál volna, hosszabb távon jobban megérné.


És itthon miből akarsz megélni?

Hazudj még....

Pár éve épült ház felújított? :) És hol? 17 milláért? Mert ennyiért egy jobb lakást sem kapsz.

2017. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!