Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az min múlik, hogy valakinek...

Az min múlik, hogy valakinek milyen lesz a világnézete ilyen szempontból?

Figyelt kérdés
Sok ember a környezetemben úgy éli meg a dolgokat,hogy: Örülök neki hogy ez van,nem vágyom többre,mert van akinek vagy valahol még rosszabb mint nekem. Az én hozzáállásom pedig: Oké,nem rossz ez,de azért ennél lehetne sokkal jobb is az életem.
2017. jún. 7. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Azon, hogy mennyit küzdött érte amilye van.

Ha valaki pl 20 évig kuporgott egy porschera, nemhiszem hogy harcot vívna egy extra luxus kocsiért

2017. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eleve előnyösebb helyzetből indultál, mint a környezetedben azok az emberek. Vagy csak fiatalabb vagy, ők már többet küzdöttek, fáradtabbak. Vagy neked több sikerélményed volt. Vagy a szüleid tudtak adni neked egy optimistább életszemléletet.
2017. jún. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én teljesen elégedett vagyok azzal, amim van, azért, mert mindig belegondolok, hogy több millió ember van, akinek még az is nagy dolog, ha egyáltalán minden nap ehet vagy friss vizet ihat. Nekem túl nagy lelkiismeret-furdalást okoz, ha arra gondolok, hogy hogyan szerezhetnék még többet és többet, amikor másoknak ennek a töredéke sem jut, pedig semmivel nem érnek kevesebbet, mint én.
2017. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!