Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Évek óta érzékelem hogy valami baj van a kepessegeimmel. Most érettségiztem és mivel a helyesirasom nem jó a matekra feküdtem rá nagyon de csak 60% lett.... iszonyatosan sokat készültem erre is meg a torire is, ami 54 lett. Tényleg lelkiismeretesen tanultam. Feltűnt h amikor másokkal tanulok meg tesztet töltök ki nekik hamarabb megmarad az anyag. Egy verset megtanulni nekem 3x annyi idő. Egyszer egy barátnőm segített olasz szavakat tanulni (nem is beszél olaszul) 50 szó volt és o megtanulta őket vissza tudta mondani kb 20 perc után én meg az első 5öt se tudtam. Ekkor jöttem rá h valami nem stimmel. Diszgrafiara van felmentesem de meg úgy is sajnos gyenge magyart (44) írtam h plusz egy oram volt. Nyelveket is nagyon tanulok és érzem h fejlődok magamhoz képest de 5 év alatt nem sikerült letenni az angol középfokot pedig az ÖSSZES osztalytarsamnak megvan. Amikor valakivel beszélgetek (új emberrel) néha megkérdezik h honnan szarmazom, mert ROSSZ A SZÓRENDEM MAGYARUL. Ez nagyon fontos hiányosság és nem értem miért. A szüleim ertelmisegiek nagyon nagy hangsúlyt fektettek az oktatásomra és meg így is csak ennyire sikerült szintre hozni. Nincs meg a 280 pontom ami a felsooktatashoz kell. Okos barátaim vannak tehát annyira nem lehetek buta ha egyszer velem vannak de néha őket is zavarja h valamit nem "fogok fel" és magyarázni kell. Nem tudom mi lesz így velem az életben mert fizikai munkát nem hiszem h szívesen vegeznek és rajzolni, énekelni, táncolni se tudok különösebben jól, tehat művész se lehetek. Valaki járt már hasonló cipőben? Ez valami betegség? (Ezt a kérdést egy barátnőm javította, hogy helyesirasilag okes legyen)

2017. jún. 16. 18:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

tudod 2féle észjárás van

egyik bár gyors de csak a felszínen síklik mint a beretva, a másik lassabb, de mélyreszántóbb mint az eke.

2018. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!