Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nagy hibat vetettem,...

Nagyon nagy hibat vetettem, vege az eletemnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok a csaladom nem beszel velem, meg is ertem a szemukbe nem tudnek nezni, a baratnom kidobott.... konrketan egyedul vagyok es meg rendorsegi ugyem is lett belole.... mit csinaljak? Olyan elveszetnek erzem magam... mint ha semmi ertelme nem lenne az eletemnek... a munkahelyemrol is kirugtak. (Balhe volt a meloba)
2017. jún. 21. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt? Így hogy tudnánk tanácsot adni ha azt sem tudjuk, hogy mit tettél?
2017. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit részletesebben le kéne írnod, hogy pontosan mit műveltél, mert ebből amit leírtál, nem derül ki semmi.
2017. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kivettem a kasszabol x ezret.....
2017. jún. 21. 08:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ez bocsánatos bűn... jó kis mosolyszünetet azért érdemelsz mindenkitől...

De nem olyan, mintha félrek#$tál volna, vagy kiskutyával szexelnél, na azért nem állnék veled többet szóba...

2017. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Keress másik munkát.

Leget, hogy csak pénzbüntetést fogsz kapni.

Időközben majd a családod is megbékél.

Párod meg még lesz sok.

2017. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem is ezekkel van baj, hanem konrketan nem tudok belenezni a tukorbe, undorodom magamtol, es nem tudom hogy kezdjem az egeszet.... :/
2017. jún. 21. 09:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha bűntudatod van, az máris jó jel... elkövettél egy hibát ennyi... mégsem vagy egy tipikus mocskos büdös c...ny...

Vésd jól az eszedbe, hogy te nem ilyen vagy, aztán ne csinállj többet ilyet...

2017. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már pedig ezen, túl kell tenned magad. Csináltál egy h@eséget. Más is csinál különböző h@eséget. Rossz ötlet volt, de az élet megy tovább. Azért, most melletted kéne állniuk. Ilyenkor, ha mindenki eltaszít valakit, nagyon könnyen, minden mindegy alapon, ezen az úton halad tovább.
2017. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet el kene menjek dokihoz... anyum is augusztusba itthgyott minket, most mar tenyleg senkim nincs, o tudna nekem segiteni.. kint is voltam ma nala a temetobe
2017. jún. 21. 10:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Alapból, ellenzem a gyógyszert, de lehet, kis nyugtató jót tenne neked. Nem tudom, milyen összeg, de nem lehet sok. Valahol, megértem a barátnődet, de mégsem.
2017. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!