Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a franc ütött belém?

Mi a franc ütött belém?

Figyelt kérdés

Alapjáraton barátságos ember vagyok, de több trauma hatására súlyos depresszióm lett. Oké, elfogadtam, rábólintottam a terápiára is, azóta rágom a Rivotrilt.


NODE...nem panaszkodni jöttem. Mi a franc lehet velem, hogy mostanság annyira magányos vagyok? Fáradékony vagyok, elhanyagolom a barátaimat. Most zörrent meg valami a szürkeállományomban, hogy megint kettyósodom. De miért? Miért van az, hogy minden célomat ( nagyon kemény munkával) elértem és most remeteként élek, mint egy buddhista szerzetes?

Ennyire megkergültem, hogy egy mogorva vénasszony nívójára süllyedtem és kergemarha módon viselkedem??


Hogyan tudnám moderálni magam? A szakembereim nyaralnak, tehát a megmaradt agysejtjeim a mezőkön legelésznek...


Néha észre se veszem, hogy miket csinálok...



2017. jún. 21. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvosok altalaban szeretnek mindenfele jelzokkel es cimkekkel ellatni a pacienst. Szerintem nincs nagy problema. Gondolkodo ember vagy. Ennyi. Es most egy melyebb periodusba vagy. Mindig valtozik minden
2017. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz mélyen önmagadba, korábban mi vidított fel, mi adott életörömöt? Gyakorolj őszinte önkritikát, mi a te hibád abban, amit most érzel? Lehetséges, hogy eddig túlságosan a munkádnak éltél?
2017. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Aki így ír, hajítsa ki a rivót! Amint olvasom, a súlyos depresszióból kilábaltál, csökkenteni, majd elhagyni kell ezt az átkos cuccot. (Nekem is írták, gyerekként kérdeztem, hogy rá lehet-e szokni, mert mi van, ha beveszem, és nincs is "rohamom"? Azt mondták szedjem nyugodtan. Még jó, hogy nemet mondtam, ugyanis rá lehet szokni, és az én rohamom migrénes! De ennyire barom volt a dokinő!) A rivó befolyásol, főleg az egészséges éned hiszi magát dilónak. Esetleg egy óvatos nyugtató, aztán orbáncfű és citromfű tea, macskagyökér. És mindenek előtt, hidd el, hogy semmi baj nincs veled, csak ki kell zárnod a rossz gondolatokat. De ezt már észrevetted, úgyhogy csak előre nézz!:)
2017. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!