Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amikor már nagyon eleged volt...

Amikor már nagyon eleged volt mindenből és mindenkiől hánytattad már meg magad? Mi a franc ütött belém?

Figyelt kérdés
Sose csiáltam ilyet, igaz figyelek a súlyomra de ilyet nem szoktam és elitélem. Nem tudom, hogy mi jött belém, egyszerűen sok a stressz vizsgák stb ettem ettem és utána próbálkoztam de nem sikerült.
2013. ápr. 26. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

önbüntetés.

a gyenge és félénk emberek nem a stressz kiváltóján torolják meg a sérelmeiket,vagy szüntetik meg-csökkentik a szintjét,hanem önmagukat büntetik a saját gyengeségükért,tehetetlenségükért és az életük irányítása felett vallott kudarcért.

így marad az önpusztítás,hogy legalább valami felett kontrollt gyakorolhassanak,ha már ezen kívül máson nem gyakorolhatnak semmiféle befolyást.

2013. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

SOHA nem bántom direkt a saját testem, ez bennem egy nagyon erős ösztön, amit a józan eszem is alátámaszt. Hányni rossz és egészségtelen, miért akarnék olyat tenni? Enyhén elborzadva olvasom a gyk-n a sok kérdést, ahol a kérdező hánytatja magát. Én már azt sem értem, hogyan képes dohányozni valaki...

Voltam már rossz passzban, hogyne, elégedetlen is voltam magammal, nagyon, de sosem utáltam magam s nem vettem semmibe önnön érdekeimet. Az önmagunkhoz fűződő jó viszony alapvető fontosságú, ha már az sincs meg, akkor nagy baj van.

2013. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!