Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért verik bizonyos kretén...

Miért verik bizonyos kretén emberek a gyerekeiket? Pl nem viszi ki a szemetet vagy nem mosogat el vagy az iskolában rosszul tanul, megverik. Főleg amerikára igaz ez, sok amerikaitól hallottam ezt. Engem SOHA nem bántottak és meg sem ütöttek.

Figyelt kérdés
én gyerekvédelmis szeretnék lenni és szétperelni megbüntetni az ilyen mocskokat.
2017. jún. 21. 18:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Komolyan ezért képes voltál feljelenteni valakit? Egész életében priusza lesz, csak mert komolyan vetted a fenyegetést, amit dühében mondott, miután már megint össze törtél egy tányért, ráadásul rossz helyre dobtad?
2017. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Kérdező erre a kérdésre térjünk vissza akkor ha már lesz saját gyereked, esetleg problémás gyereked. Mert általában pont az ilyen túlliberális szülők gyerekéből lesznek azok a gyerekek és fiatalok akik szerint nekik mindent szabad mert anyuciék úgysem szólnak semmiért.
2017. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Miért gondolják úgy sokan, hogy a verés az egyetlen fegyelmező eszköz? Szerintem egy csomó módja van annak, hogy először is megértesd a gyerekkel, hogy milyen viselkedést vársz el tőle, ezután pedig ha direkt mást csinál, akkor erőszak nélkül "megbüntesd". Lehet sarokba állítani, elvenni a kedvenc játékát és hasonlók, amikbe nem fog belehalni egy kisgyerek, de mégis komolyan fogja venni a helyzetet.

Engem az olyan esetek tudnak nagyon felhúzni, mint például unokatesóm esete. 8-9 éves volt, persze hogy tabletezett a közös családi összejövetelen, hiszen megvették neki. Egy ideig nem zavarta a szüleit, nem volt megszabva időkorlát, majd amikor rászóltak, hogy most már elég lesz, akkor persze hogy nem akarta lerakni, így elkezdődött a veszekedés. Amikor a gyerek mondott valami tiszteletlen dolgot, akkor jött a pofon és a sírás. Kérdem én, miért nem lehet megszabni előre egy időkorlátot, hogy a gyerek tudja hogy meddig játszhat? Miért kell neki tabletet venni, és aztán elvárni, hogy anélkül foglalja el magát egy olyan helyen, ahol nincsenek hozzá hasonló korú gyerekek, se játékok? Vagy a másik kedvencem, amikor olyan helyre visznek óvodáskorú gyerekeket, ahol nem tudják szegények lefoglalni magukat, például ügyet intézni vagy jó hosszú vonatútra, de véletlenül sem vonják be őket semmibe vagy visznek nekik játékot, hogy legyen valami ami leköti őket. Ehelyett ha unatkozik és hisztizik a gyerek, akkor megy a veszekedés és a fizikai bántalmazás sokszor nyilvános helyen is.

2017. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

# 33


A hülegyerek a szép szóból nem ért...hát nem láttad elégszer, hol élsz te valami sznob ketrecben?

Ha öngyilkos leszel, akkor is csak a tablet fogja érdekelni..., majd megunva talán észrevenne téged.90%-ban ilyen kölkök vannak a trendnek és hajhász életmódnak köszönhetően.

A gyereket meg néha kell vinni ide oda, ha nincs hova lerakni..., ha lesz neked..talán megérted és minden mást is.


Egy pofonból minden szellemileg alacsony szinten lévő lény érteni fog ( gyerek is ), de te hiába pofázol szépen a macskának, kutyának, gyereknek..., mert egy szinten vannak és annyit értenek, hogy egy közeli személy nem félelmetesen "csipog"...le van sz@rva az ilyen jobbára és ismétli azonnal vagy kicsit később a dolgait...

2017. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

34-es, neked mi bajod van?

Én már voltam úgy vendégségben, olyan 12 évesként, hogy nem volt akivel tudtam volna beszélgetni. A felnőttek elvoltak, külön asztaluk volt, én meg játszak egy 6 évessel...végig telefonoztam. Egy játékom volt a béna telomon, az is elég béna volt, (alapból rajta volt) de nem tudtam mit csinálni.

2017. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

# 35


Nincs semmi...válasz egy válaszra...ennyi...

Hisztis gyerekek kezelésére...

2017. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

"Egy pofonból minden szellemileg alacsony szinten lévő lény érteni fog ( gyerek is ),"


Adja az ég, hogy neked nincs gyereked...

2017. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

# 37


Remélem neked van és mondjuk apuci pisztolyával lábon lő téged, te meg meghimbálod az ujjadat az orra előtt és megbánja tettét, aztán inkább a kutyát lövöldözi tovább:DDDDD


Ha meg piszkálja a konnektort vagy testvérét utasítja erre, akkor is ezt teszed...

Azt hiszed, minden gyerek betartja az utasításokat-kéréseket? Te kis naiv:DDD

A gyerek különbséget tud tenni marhaság és értelmes tett közt idővel, de addig a füles a gát és nem fog birkaszellemből hüleséget csinálni, ha gyenge az akarata is.


Nézd ezt a kis szarjankót, hülére kellene pofozni a bickájával együtt:


https://www.youtube.com/watch?v=jYNkV9me4g4


Te csak simogassad:DDD

2017. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Tabletezésről volt szó, nem pisztolyról meg mit tudom miről. Kezeltesd magadat és tényleg ne vállalj gyereket.
2017. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

# 39


Viselkedésről-szófogadásról volt szó;)


Ülj vissza az iskolapadba vagy inkább oviba, mert sötét vagy és az ismétlés vagy egy verés, hátha értelmet hoz fejedbe;)

2017. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!