Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy amikor...

Mi az oka annak, hogy amikor én kérek segítséget a lelki problémáimra, mindenki csak belém rúg, ha meg más ír ki egy ilyen kérdést, akkor rögtön hárman is felajánlják azt, hogy beszélgetnek vele?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Miért van az, hogy amig padló vagytok, addig jó az ember társasága, majd amikor kicsit ki jöttök a gödörből lexarjátok az emvert és elfelejtitek ki volt ott veletek?
2017. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Ez nettó marhaság...
2017. jún. 23. 17:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, akkor csak én vinzom az ilyeneket....
2017. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy inkább az a tapasztalatom, hogy a segítő fél pattan meg általában, látszik rajta, hogy unja az egészet. Akkor mi a ménkünek ajánlja fel a beszélgetést?
2017. jún. 23. 17:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Faszi vagy? Ha igen, akkor meg is válaszoltam a kérdésedet.
2017. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, mégis ugyanez van velem..
2017. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor a kezdeti érdeklődés általában fiúktól jön, akiknek a fő célja, hogy bepróbálkozzanak nálad. Ha látják, hogy ez nem megy, otthagynak.


Az emberek túlnyomó többségét nem érdekli mások problémája érdemi mélységben. Szerintem a legtöbben beszélgetni járnak ide, meg azért, hogy okosnak érezzék magukat, hogy milyen klassz válaszokat adnak. Én biztosan.

2017. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Torma András: Igazat adok abban, hogy sokan csak puncira hajtanak, kaptam pár olyan levelet, hogy ,,Lány vagy?". Amikor meg elmondtam, hogy srác vagyok, se hírük, se hamvuk nem volt utána...
2017. jún. 23. 18:01
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Legyünk őszinték. Egy panaszkodó srácot hosszabb ideig csak az édesanyja tud hallgatni, de ő sem mindig. Rideg világ ez, de régen még ridegebb volt.:) Fel a fejjel és ne panaszkodj annyit.
2017. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit gondoltok, miért kérnek a pszichológusok óránként tízezret a nyarvogásért? Mert különben nem bírnák ki üvöltözés nélkül.
2017. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!