Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy amikor...

Mi az oka annak, hogy amikor én kérek segítséget a lelki problémáimra, mindenki csak belém rúg, ha meg más ír ki egy ilyen kérdést, akkor rögtön hárman is felajánlják azt, hogy beszélgetnek vele?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 16:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 Az a durva, hogy simán el tudom képzelni, hogy tényleg azért ilyen drága. De biztos nem fogok járni egyhez sem...
2017. jún. 23. 18:44
 12/13 anonim ***** válasza:

A "beszélgessünk egyet" az mindenkinek mást jelent.

Nekem azt, hogy privátban váltunk 3 üzenetet.

De a másik meg úgy gondolja, hogy 2 évig éjjel nappal a rendelkezésére állok minden probléma megoldásához.


Na, inkább bele sem kezdek, mert nem tudom levakarni magamról...

2017. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez témától is függ. Tehát, ha valaki nem tud már mit hozzászólni, akkor persze hogy ott hagyja a beszélgetést. Viszont itt fontos megjegyezni, hogy nem mindegy milyen stílusban teszi ezt..
2017. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!