Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavarna vagy barátkozn...

Titeket zavarna vagy barátkoznátok olyan emberrel akit utál a környezete vagy kamu pletykák terjengenek róla? (Környezett alatt azt a helyet értem ahol él. "

Figyelt kérdés
A kérdésnek semmi valóság alapja nincs,csak érdekelne másokat mennyire befolyásolnak az ilyen dolgok.

2017. jún. 29. 21:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én azokat az embereket utálom akik a másikról pletykálnak, ráadásul rosszat, szóval inkább azokkal nem foglalkozok.

Azt az illetőt szívesen megismerném ha úgy hozza az élet, és majd én eldöntöm, hogy milyen véleményem van róla.

Sajnos rólam is sok rosszat pletykáltak régebben, aztán mikor megismertek, azt mondták kellemeset csalódtak bennem. Szóval tudom, hogy megy ez...

2017. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!