Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem tehetséges ez...

Csak szerintem tehetséges ez a lány?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=77zlfwFTmz0


A barátaim szerint ezt bárki meg tudja csinálni... pedig életükben nem láttak még basszusgitárt szinte :D

Szerintetek?



2017. júl. 1. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
10%
Mégis mit érveljek? Leírtam, hogy pótold a hiányosságaidat, még azt is megadtam, hogy hol indulj el ennek korrigálása érdekében. Ha van benned némi ész, rá fogsz jönni, mekkora f***ságokat állítottál. Nem kéne az osszijánnál meg a depinél leragadni....
2017. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 Mojjo ***** válasza:
82%

Hozzáteszem, aki szereti a zenét, vagy netalán még zenél is, az értékeli a hangszereket - mindet. Legyen az bármilyen hangszer - az orgonától a trombitáig, a basszusgitártól a hárfáig, teljesen mindegy milyen hangszerről van szó. Mindegyiket lehet nagyon magas szinten művelni - főleg, ha az ember rájön, hogy a zene nem csak hangok puszta egymásutánja. Elhiszem, hogy egy kromatikus harmonika bonyolultabb hangszer, mint egy okarina, de mindkettő maximálisan alkalmas igen magas szintű játékra, ami - és ez a lényeg - meg tudja érinteni az embert, ami élményt tud szerezni.


Érdemes ezt felismerni.

2017. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
34%
Mojjo. Szerintem hagyd az ilyen szofisztikált fogalmazásmódot, mert a barátunk nemigen fogja megérteni. Amúgy annyira tudtam, hogy fel fog háborodni... :D Jó ideje benne vagyok ebben az egészben, úgyhogy sokszor ütköztem már frontálisan ilyen eget rengető marhaságokkal. Ennek ellenére továbbra sem hagy hidegen.
2017. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
40%
*egetrengető
2017. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
10%
Azért az sokat elárul a GYK általános zenei alapműveltségéről, hogy az 5-ös komment jobb értékelést kapott, mint az én 7-es hozzászólásom, valamint a 13-as hozzászólásom szénné lett nullázva... Emberek... Baj van a fejekben, nagy baj.
2017. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
38%
De van egy olyan sanda gyanúm is, hogy a gyeszora összértékelésem miatt nyomkodják automatikusan a piros kezeket...
2017. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
38%
Kevés dologban vagyok jó, de a zenei témát ezen az oldalon nem sokan kenik jobban nálam. Régen Thurston volt az, aki egyértelműen egy muzikális géniusznak számított, de sajnos őt itt már nem látni.
2017. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam senkit, ne rám nézzetek :D


Amúgy a basszusgitár tényleg egy különleges hangszer és (szerintem) legalább akkora szerepe van a zenében mint a szólógitárnak. Ritkán hallatszik, de ha nem lenne ott mindenkinek hiányozna. Egy zene basszus nélkül elég "száraz" (nem tudom hogy kifejezni), mivel nem köti össze semmi a gitárt és a dobot. Könnyű rajta az alapszintet elérni, de profinak lenni éppoly nehéz mint pl. a hegedűnél vagy a csellónál.


És miért lenne szar zene ez? Lehet hogy nem a kedvenc bandád, vagy nem szereted őket, de szerintem igenis jó zene. Gerard hangja különleges, Mikey is tehetséges (lehet hogy nem látszik ezek a számok alatt), Ray szólói valami fantasztikusak, Frank pedig szintén kiváló zenész és és énekes. Elég sok stílust próbáltak ki, a hard rocktól a pop-rockig. Na de mindegy, én szeretem őket, nektek meg nem kötelező hallgatni őket. De azért ocsmány zenének ne nevezzük már! Nem keveset tettek le az asztalra és ezért meg kéne becsülni őket. Véleményt pedig kulturáltan is lehet nyilvánítani :D Sok ember életét szebbé tették és hálás vagyok érte nagyon, ha nem lennének, talán soha nem kezdtem volna el basszusgitározni :D

Elnézést a helyesírási problémákért de nekem is gitár van az ölembe és próbálok úgy írni, hogy ne tegyek kárt közben semmiben :D

2017. júl. 1. 16:27
 29/68 A kérdező kommentje:
És lehet hogy bárki meg tudja tanulni, de zenét nem tudni kell, hanem érezni legbelül :) Még ha nem is tökéletes a játék, ha érzéssel adja elő sokkal szebb és élvezhetőbb lesz. És ez ugyanúgy vonatkozik a csellóra, a zongorára, a gitárra és a basszusgitárra is, mint a hegedűre, az orgonára, a hárfára és az ukulelére is :D minden hangszer gyönyörű
2017. júl. 1. 16:31
 30/68 anonim ***** válasza:
36%

Az ilyen My Chemical Romance-féle zenék egyvalamire mégis jók; arra, hogy ezen keresztül leásson az undergroundig az adott ember. Ugye látja, hogy emo. ,,Na, akkor ugyan nézzük már meg, hogy mi is az az emo! Á, hogy ez még a '80-as években indult, amikor bizonyos zenészek egy új, ,,érzelmesebb" hardcore-t akartak létrehozni. Nézzük csak, Rites of Spring. Hm, ez nem is rossz!".


Legalábbis az intelligensebb, érdeklődőbb rajongók egyszer vissza fognak ásni a gyökerekhez, a felszínes idióták meg kihullanak úgyis...

2017. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!