Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem tehetséges ez...

Csak szerintem tehetséges ez a lány?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=77zlfwFTmz0


A barátaim szerint ezt bárki meg tudja csinálni... pedig életükben nem láttak még basszusgitárt szinte :D

Szerintetek?



2017. júl. 1. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
68%
Azt még hozzátenném, hogy az MCR-nek köze nincs az igazi emohoz!
2017. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
38%

Egyszóval, ki lehet gyógyulni a mainstream-kórból. De ehhez elegendő észre van szükség. És akit egyszer elkap az underground, az nem szabadul!


Sosem az a gáz, ha az ember hallgat ilyen mézes-mázas szarokat. Az sokkal cikibb, ha nem fejlődik tovább zeneileg!

2017. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
38%
Magam is hallgatok pár fősodorbeli rock/metal cuccot (pl. Metallica, Nirvána), de nincs rajtam a szemellenző! Ugyanakkora kedvencem a Bad Brains vagy a NoMeansNo. Senkit sem akarok bántani ezzel, de aki azt mondja (vagy azt próbálja beadni) magáról, hogy zenefanatikus, az bizony tisztában van azzal, hogy mi merre hány méter, és nem ír blődségeket...
2017. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
40%
*tisztában kell lennie azzal
2017. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
22%
*Nirvana (valamiért automatikusan javított a telefon)
2017. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 A kérdező kommentje:

A My Chemical Romance nem emo, ezt ők is (pontosabban Gerard) megmondták :D

És miért lenne mézes-mázas? Ha megnézed a szövegeiket és megérted a jelentőségüket rájössz, hogy tényleg nem emo-k.

"The world is ugly, but you are beautiful to me."

"Never let them take the light behind your eyes."

"Just remember you will always burn as bright."

Csak hogy pár példát említsek. És Gerard is meg az egész banda teljesen az emo fordítottja. Csomó videó is van róla, hogy azt mondják a rajongóiknak, hogy soha ne bántásk magukat, meg hogy nem fontos hogy ki mit mondd ők akkor is gyönyörűek.. stb. Frank pl. abbahagyott egy koncertet és kiküldött egy lányt aki bántott valakit. :D

Ha nem ismered őket ténylegesen akkor kérlek ne ítélkezz.

2017. júl. 1. 16:50
 37/68 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező... Te sem vagy tisztában a dolgokkal. Az emonak köze nincs az önvagdosáshoz! Csak az idióta divat ezt is kisajátította, valamint ezt juttatta el a köztudatba! Ez ugyanaz, mint a punk esete. Mindenki a Green Day-t állítja be nagy punkzenekarnak, holott az csak holmi langyos húgy! A Dead Kennedys, a Minor Threat, a Black Flag. Na, ezek punkzenekarok!
2017. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem azt jelenti az emo. Na de a lényegre térve az MCR nem emo, ezt ők is megmondták. Nagyon sok ember életét tették szebbé köztük az enyémet is.

Én is tudnék ítélkezni a twenty one pilotsról meg a black veil bridesról de nem teszem mert nem ismerem őket. Nem szerem őket, ezért nem is ismerem sem a zenéjüket sem a tagokat annyira, hogy racionális döntéseket hozzak.

2017. júl. 1. 16:58
 39/68 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a régi/eredeti emo nem a vagdosást jelentette, de (sajnos) ma már azt jelenti :(
2017. júl. 1. 16:59
 40/68 anonim ***** válasza:
40%
Két újabb fostos, híg szart hoztál fel, de inkább nem mondok már semmit... :D Csak annyit, hogy művelődj.
2017. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!