Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem tehetséges ez...

Csak szerintem tehetséges ez a lány?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=77zlfwFTmz0


A barátaim szerint ezt bárki meg tudja csinálni... pedig életükben nem láttak még basszusgitárt szinte :D

Szerintetek?



2017. júl. 1. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
62%

Koszi, a viz elhelyezese maris semmisse teszi az ervemet, ami alapjaraton a valamibe fektetett energia megteruleserol szol. Fontos tenyezo, hogy mikor adod hozza a vizet ebbol a szempontbol. A tenyfeltaro elemzeseddel szinte elpusztitottal. Am nem vartam, hogy sikeruljon ertelmezni, szal nem csalodtam.


A popzene attol szar, hogy semmilyen. Minnel tobb embernek akar tetszeni, annal higabb es semmilyenebb lesz. Ott mar nem a zenen van a hangsuly, hanem a leheto legnagyobb megtekintes szamon. Epp emiatt mindenhol ugyan az a szar szol. Sok embernek fingja nincs, hogy mi van azon kivul amit a szajukba tesznek. De nincs kedvem ezt fejtegetni, mar az kinos, hogy egyaltalan bele kellett kezdenem. Mindenki azt hallgat amit akar, szerencsere. Nem egyszer tapasztaltam, hogy egy nekem kedves zenekar a felkapottsaga utan eros lejtmenetbe kapcsolt a leheto legnagyobb eladott peldanyszam erdekeben. Tehat nem banom, ha az underground az ott is marad, mert a plebsnek jo a halottpenz meg tarsai.


Jobban ismered azt a vackot mint en. Lenyugozo. Legkozelebb biztosan vegighallgatok egy egesz diszkografiat mielott valamirol velemenyt formalok. Plane akkor, ha valami tinilanyrock banda a tema. Ugyan szivem, hallgass rendes zenet. Arrol beszelgethetunk.

2017. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
50%

"A popzene attol szar, hogy semmilyen. Minnel tobb embernek akar tetszeni, annal higabb es semmilyenebb lesz. Ott mar nem a zenen van a hangsuly, hanem a leheto legnagyobb megtekintes szamon."

Attól, hogy valami pop, nem lesz feltétlenül semmilyen. Attól, hogy sokan hallgatják és nem underground, még lehet dallamos, szerethető, szórakoztató. Lehetnek benne jó zenei megoldások is.

Nem minden popzenénél eleve a nagy fogyaszthatóság a cél, csak szimplán az tetszik az előadónak. Hallgatok mindenféle stílust, ami messze áll a poptól, ettől még a popzenék közt is találok olyat, ami tetszik.


"Sok embernek fingja nincs, hogy mi van azon kivul amit a szajukba tesznek."

És? Nincs ezzel semmi gond. Nem igazán van olyan ember, aki ne mondhatná ezt magáról valamilyen témával kapcsolatban. Nem sok olyan ember van, aki képben van minden zenei, festészeti, filmművészeti irányzattal, keni-vágja a kultúrákat és otthon van a helyi és világpolitikában. Nem ismerhet mindenki, mindent.


"Nem egyszer tapasztaltam, hogy egy nekem kedves zenekar a felkapottsaga utan eros lejtmenetbe kapcsolt a leheto legnagyobb eladott peldanyszam erdekeben. "

Sajnos, ilyesmi kb. minden zenekarról elmondható és tényleg kár. De ez van, kevés zenekar mer és tud úgy újat mutatni, hogy tartsa a színvonalat. Vagy maradnak egy bejárt úton és albumról, albumra ugyanazt hozzák és így unalmassá válnak, vagy csinálnak valami újat, ami nem fog mindenkinek bejönni. Pl. ha a Linkin Park ugyanazt a szintet hozná, mint az első 2 albumán, akkor a kutyát nem érdekelnének, joggal.


"Tehat nem banom, ha az underground az ott is marad, mert a plebsnek jo a halottpenz meg tarsai. "

Nekem Tkyd és Riddler mellett pl. tökéletesen jól mutat a lejátszási listámon. :D

2017. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 Waff ***** válasza:
82%
Sajna a Halott pénz és társai jellegű zenétől valóban minden, magát valamire becsülő (zeneileg) ember haja égnek áll. Mintha direkt az lenne a cél hogy rossz zenét, rossz szöveget készítsenek. Mindez nem volna baj, a baj ott kezdődik, hogy a vezető rádiókba napi 2-3-4 alkalommal is lemegy...
2017. júl. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
75%

Igen, mindig elo lehet allni azzal, hogy de vannak kivetelek. A nagy szamok torvenye alapjan lennie is kell. Ettol fuggetlenul a tulnyomo tobbseggel egy magara valamit is ado igenyes zenefogyasztot vallatni lehetne.


Nem baj, hogy az emberek csak azt ismerik amit elejuk raknak? Ez a modern tarsadalmunk legnagyobb problemaja, ez az undorito erdektelenseg. Kihat ez mindenre, nem csak a zene minosegere.

2017. júl. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom hogy hallgasd meg az összes számukat, de legalább halgass bele az albumukba mielőtt szarnak nevezed őket. És miért tinilány zenekar? Sok lány szereti őket... és? Baj? Vagy zavar téged?

Inkább én is hagyom mert eléggé nevetsées vagy az egóddal. Nem veszed észre hogy senki sem áll melléd? Ja bos biztos a többi ember a hülye szar és te vagy a tökéletes mindenség...

2017. júl. 6. 13:27
 66/68 anonim válasza:
50%
Az alapkérdésre válaszolva: Hát... Így majdnem 2 hónapos gitártudással azt tudom mondani, hogy ezt tényleg bárki, aki nem annyira balf-sz el tudja játszani. Ez az egyik legkönnyebb tab, amit eddig láttam.
2017. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim válasza:
50%
Sztem tehetséges, van ahol késik, de menő
2020. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim válasza:
az en lelkemnek fajt, kedves elitista jobb vagyok mindenkinek mert underground zeneket hallgatok emberunk okoskodasa. Miert kell ilyen gonosznak lenni :(
2022. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!