Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem gondolkodtatok el még ezen?

Nem gondolkodtatok el még ezen?

Figyelt kérdés
Mostanában azon tűnődők, hogy minek kell festeni az emberi bőrt. Adott a bőr, ami természeténél fogva olyan, amilyen. Minek kell festeni, púderezni? Ha belegondolok, ez annyira természetellenes cselekedet, hogy érthetetlen számomra. Azt értem, hogy a szépség miatt festik magukat az emberek, de gondoljunk már bele, hogy mennyire elferdült dolog ez. Másik dolog: Azt mondják, a nő a szebbik nem. Biztos ez? Nézzük csak meg akkor őket, mikor reggel, smink nélkül felébrednek (van, aki ilyenkor is szép). Ne akkor, amikor a fél púderes bödön tartalmát magukra kenik. Ugye, Charlie már megénekelte, hogy az, aki szép, az reggel is szép, amikor ébred, még ha össze is gyűrte az ágy. Sminkkel könnyű bűvészkedni, ha festeném magam, én lennék a tökéletes Csaba királyfi, de mivel nem vagyok nő, festeni sem festem magam, ezért csak egy átlagos kinézetű ember vagyok.

2017. júl. 1. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem erről az ízléstelen, minőségtelen, túl sok, tetoválásfajták jutottak eszembe.


Egyébként azért a nő a szebbik nem, mert nekik van szépségversenyük, egyértelmű nem? :D

2017. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy nem csak a romák festik annyira magukat.
2017. júl. 1. 22:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés?
2017. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ami vastagabb betűvel van írva.
2017. júl. 1. 22:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, oké. Még nem gondolkoztam ezen.
2017. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam már rajta. Igazából nagyon elkeserítő, hogy a mai világban az a természetes ami a természetellenes. Elfogadott, megszokott, és az fucsa, ha valaki nem festi magát. A társadalom egy felszínes része elítélni, lenézi azokat, akik natúrban élnek.

A smink/tetoválas ezy kifejezőeszköz sokak szerint, de nem tudom. Mint egy hamis tükör, álarc, önbecsapás. Főleg a sminkre gondolok. És túlságosan is beleivódott az emberekbe.

2017. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel még soha használtam sminket, néha elgondolkodom, hogy lehet hogy az emberek sokkal csúnyábbnak látnak engem, mint más lányokat. Sőt, néhány itteni kérdésből kiindulva lehet, hogy még azt is gondolják, hogy igénytelen vagyok (???). Nem, nem az a fajta lány vagyok, aki akkor is "elfogadja és szereti magát", ha úgy néz ki, mint Shrek nagyanyja. Igazából szerintem nem vagyok szép, de azzal, hogy kisminkelem magam, csak hazudok a kinézetemről és nem leszek valóban szebb. Nem hiszem, hogy a sminkelés egyenlő az igényességgel, én is igényes vagyok, azaz tisztálkodom és ápolom a bőröm, de inkább a természetesség híve vagyok. Plusz nem gondolom, hogy az lenne az igénytelenség netovábbja, hogy úgy jelenek meg nyilvános helyen, hogy van egy pattanásom, ilyen bárkivel történhet.
2017. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért nem gondolod magad szépnek?
2017. júl. 2. 11:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem a tetoválások zavarnak jobban.Némely ember olyan már mint egy rossz festmény.Na ez jobban eltudja csúfítani az emberi bőrt, ráadásként le sem mosható, mint a smink.
2017. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, mert Charlie reggelente csodaszép. Még napközben sem.


Nekem 3 kollégám, köztük egy nő is mondta, hogy milyen szép a bőröm, milyen normális vagyok, hogy nem sminkelek... mikor soha nem láttak smink nélkül.


Mindenki a vakolatra gondol, aki kritizál, nem veti bele magát a témába, hogy mi, merre, hány. Csak nem tetszik neki, hogy az emberek nem úgy viselkednek, ahogy ő akarja.


Mellesleg mindig volt smink. Nézz utána a történetének.

2017. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!