Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem gondolkodtatok el még ezen?

Nem gondolkodtatok el még ezen?

Figyelt kérdés
Mostanában azon tűnődők, hogy minek kell festeni az emberi bőrt. Adott a bőr, ami természeténél fogva olyan, amilyen. Minek kell festeni, púderezni? Ha belegondolok, ez annyira természetellenes cselekedet, hogy érthetetlen számomra. Azt értem, hogy a szépség miatt festik magukat az emberek, de gondoljunk már bele, hogy mennyire elferdült dolog ez. Másik dolog: Azt mondják, a nő a szebbik nem. Biztos ez? Nézzük csak meg akkor őket, mikor reggel, smink nélkül felébrednek (van, aki ilyenkor is szép). Ne akkor, amikor a fél púderes bödön tartalmát magukra kenik. Ugye, Charlie már megénekelte, hogy az, aki szép, az reggel is szép, amikor ébred, még ha össze is gyűrte az ágy. Sminkkel könnyű bűvészkedni, ha festeném magam, én lennék a tökéletes Csaba királyfi, de mivel nem vagyok nő, festeni sem festem magam, ezért csak egy átlagos kinézetű ember vagyok.

2017. júl. 1. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#8, eddig senki nem dicsért meg semmit a kinézetemen, csak csúfoltak gyerekkorom óta. Aki mégis megdicsért, az csak azért tette, mert látta, hogy szomorú vagyok, tehát nem őszinte dicséret volt. Két fiú érdeklődött irántam eddig, ők is csak azért, mert nem jött össze nekik nálam szebb lányokkal, ezért "jó lesz ez is, jobb mint a semmi" alapon próbálkoztak nálam...
2017. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom.
2017. júl. 3. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!