Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi idegesíti jobban a kötekedő...

Mi idegesíti jobban a kötekedő embereket? Ha oda se figyelsz vagy ha jól beszolsz?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem figyelsz rájuk. Ha reagálsz, azzal pont megelégíted őket (...ha van ilyen szó lol)
2017. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A reagálás csak olaj a tűzre.
2017. júl. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Akikkel eddig én találkoztam, azokban olyan szintű rosszindulat volt, hogy nem riadt vissza a bosszútól sem. Szval tök mindegy volt, hogy reagáltam vagy sem. xd
2017. júl. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Emberfüggő szerintem, múltkor nem figyeltem oda egyre, és jött utánam torka szakadtából ordítva, hogy megöl és kitépi a szívem (tippeld meg a bőrszínét).

Volt, hogy én indultam meg feléjük (akkor ketten voltak), mert nagyon felidegesítettek, hogy ilyenek szabadulnak be az amúgy békés városba, akkor ők ijedtek meg, bár ezek magyarok voltak.

Fordított helyzet is volt már, hogy mikor megint bátorkodtam a kötekedő egyénekkel, nem csak átnéztem rajtuk, akkor ők is bátrak lettek, és közel az életemmel fizettem. :P

2017. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
That's racist! ;)
2017. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es melyik modszerrel konnyebb lerázni őket? Nem a veszélyes emberekre gondolok hanem arra aki idegesítő
2017. júl. 3. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:

A kutyák, ha sokan vannak megugatják az elefántot.

A legjobb, ha meghallgatod, és biztatod hogy mondja,(ne maradjon benne frusztáció)

A kutyák azért ugatják meg az elefántot, mert nyugottan cammog, és bizonyítani akarnak a többi kutyának, milyen bátrak.

Az elefánt rájuk sem hedrit, ekkor a kutyák felbátorodnak, az elefánt csak erre várt, hogy közelebb merészkedjenek, és akkor az elefánt eltrombitálja az utolsó dalukat.

2017. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!