Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szegeden vannak introvertált...

Szegeden vannak introvertált emberek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 08:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bocs, kaptam privátot, igaza van a privát írójának, nem akartam megbántani senkit, csak viccesen offoltam az előbb.

Szóval nem rosszindulatból tettem, érzékeltetni szerettem volna, hogy pl. egy befelé forduló fiú, vagy lány is hirtelen kinyílhat, hogyha pl. találkozik egy ellenkező nemű fiúval, lánnyal, akibe szerelmes lesz.


Válaszolok: Szóval vannak, de erről általában a környezetük is tehet valamennyire, nem csak ők.

2017. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok közöttük, minden apró alkalmat próbálok beszélgetésekre felhasználni, szinte bármilyen életkorú, nemű, származású emberek felé.


Ezzel együtt ritkán jön össze 1-2 érdekesebb találkozás, társalgás. A városokban az emberek elrohannak egymás mellett. És igen, sokan nem nyitottak a másik felé.

2017. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!