Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az emberek hogy képesek...

Ezek az emberek hogy képesek ilyen reakcióidőre? :O

Figyelt kérdés

Van ez az oldal, ami klikkeléssel méri a reakcióidőt és nekem 250ms alá még sosem sikerült mennem, a top10 meg simán 200 alatt van.

[link]

Az első helyezett meg 100ms, ami 5 kattintás átlagával jön ki. Hogy a fenébe csinálja az ilyen? Még azt sem lehet mondani, hogy többszöri próbálkozásra előre kattint - azt vagy bejön vagy érvénytelen - mert egymás utáni szabályos kattintásokat számít érvényesnek. Nektek mennyi a legjobb időtök? Nekem átlagban ilyen 330ms jön ki. Ennyire selejt lennék. :'( Pedig jogsim is van. Vagy az egerem lenne fos?



2017. júl. 9. 16:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Semmi köze az egérhez, egyszerűen az átlagszám a teljesen normális átlag emberi reakcióidő. Ez alatt egy kicsivel az emberek kis százaléka képes teljesíteni vagy szerencséje van és jókor kattint, és ez alatt jóval vagy teljesen szerencséje volt vagy csal.
2017. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#11: Pedig igenis van. Idézet az oldalról:


"In addition to measuring your reaction time, this test is affected by the latency of your computer and monitor. Using a fast computer, wired mouse, and low latency / high framerate monitor will improve your score somewhat.


This is discused in further detail on the the statistics page. While an average human reaction time may fall between 200-250ms, your computer could be adding 10-50ms on top. Some modern TVs add as much as 150ms!"


Tehát ha szar a képernyő frissítése a laptopomnak és az egerem is fos, akkor lazán lehet benne egy 50 ms.

2017. júl. 9. 17:32
 13/20 anonim ***** válasza:
Enyém most 217 ms lett.
2017. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Képernyőnek nem sok köze van hozzá, de egér számíthat egy minimálisat. De miért törődsz vele? Top1 úgyse leszel bot nélkül, vezetés közben vagy bárhol az életben pedig teljesen más reakció időd van, mint otthon a gép előtt csak a kattintásra figyelve, teljesen lényegtelen az eredmény.
2017. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Simán lehet programot írni rá, ami kattint helyetted.


Amúgy meg léteznek emberek, akiknek brutálisan alacsony a reakcióidejük. Például vadászpilótáknak se sok. De vannak ilyen szuperemberek, például van valami amcsi sheriff is, aki valami tizedmásodperc alatt csípőből is belelő a tábla közepébe, meg ilyenek

2017. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez az!! :D 90 ms!
2017. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bár igazából érzésből csináltam, véletlenül lett ennyi, mert kb tudtam hogy milyen időközönként vált zöldre. Úgyhogy nem az én érdemem teljesen, a véletlen is közbe játszott.
2017. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#14: "De miért törődsz vele?"


Márcsak dacból is. :D Idegesít, hogy én vagyok ennyire béna, hogy nagyon ritkán tudok 250 alá menni (átlagolva meg sosem).

2017. júl. 9. 17:53
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem 278 jött ki átlagnak, amúgy a 0,3 s körüli reakcióidő az tökéletesen normális, átlagos.
2017. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
240hz monitor és akkor könnyebb meg 0.1 ms válaszidejű monitor
2020. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!