Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért tartanak...

A lányok miért tartanak magukról pucér képeket a telójukon?

Figyelt kérdés
Már több olyan kérdés is volt itt, hogy mit tegyek ha ez meg az meglátta egy meztelen képemet a telómon, de akármikor megkérdeztem, hogy mért van rajta ilyen kép, jött a lehülyézés, hogy ne legyek már ilyen tudatlan, minden lánynak van magáról ilyen kép a telóján. Csak épp a kérdésre nem kaptam sose választ, de hátha itt akkor többet meg tudok, nyilván elsősorban lányok válaszát várom.
2017. júl. 10. 17:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Most azt várod, hogy ezt elhigyjem, kedves 8-as? Egy olyan nő, aki valamire is tartja magát, nem csinál ilyeneket. S ha csak azért dolgozik a testén, hogy később mutogathassa magát meztelenül, az se normális.
2017. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
Kedves kérdező! A hiba benned van, miért elmebeteggel veszed körbe magad? Éérdekes, sem én, sem az ismerőseim nem tartunk a telefonunkon magunkról meztelen képet. Jaaa, bocsánat, nem is vagyunk k.vák és szelfizős agyhalott idióták sem.
2017. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%
Egy jó alak ruhában ugyanúgy látszik, felesleges a pinádat mutogatni hozzá.
2017. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Nekem van pár bugyis-melltartós képem a telómon, mert fogyókúrába kezdtem és a képeken szeretném majd megnézni a változást.

Régen csináltam szintén ilyen célra melltartó nélkül is képet (még anno digitális fényképezővel, nem telefonnal).

Teljesen meztelenül még sose fényképeztem le magam. Más ismerőseimtől se hallottam, hogy ilyet csinálnának, persze ez nem zár ki semmit.

2017. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is szoktam magamat fotózgatni, de csak amikor egyedül vagyok és azon nyomban le is törlöm.
2017. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Nekem pl nincs.

De gondolom sokaknak azért van, mert szépnek érezte magát, és lefotózta.

Nagyügy.

Ti meg kéretlenül külditek a f-szfotókat sz-rásig.

2017. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nyilván nem minden nő, a kérdés azokhoz szól akikre vonatkozik..
2017. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mert elküldik ismerkedéskor a srácoknak, az aktuális pasijuknak vagy egyszerűen bejön saját maguknak a látvány. Nem kell álszentnek lenni, nem lesz ettől senki sem elmebeteg, mint ahogy egyesek írták.

Sunshinedoll napi férfigyűlölete is megvolt. Most már béke honol a világban.

2017. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én pl néha erőt merítek belőle rosszabb időkben , de csak magam miatt, főleg 22 mm amikor kicsit felszedek pár kilót.
2017. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mm 22 az életkoromra utalt.
2017. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!