Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőknek miért kell az állandó...

Nőknek miért kell az állandó pörgés?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék nem vagyok megkeseredve, nem vagyok nőgyülölő, de ezt nem tudom megérteni, miért érzi sok nő kényszeresen a pörgést, miért kell mindig valami új, miért nem jó az ami van? ha van egy állapot, miért kell rajta varjálni, mindig keresni benne hogy hol nem jó?
2016. nov. 30. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igaz, sokkal jobb egy élethelyzetben lenni egész èleten át. Hisz az élet is az egyhangusagrol szól és hogy mindig minden ugyan olyan. Az élet nem a folyamatos változásról és fejlődésről szól. Jaaaaaahj, "milyen hülyék ezek a nők...már megint. "
2016. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom. Csak azt nem értem mi a jó abban, hogy percenként óránként naponként változtatni a hangulaton. mindig ki találni valamit hogy ez miért nem jó az miért nem jó. 1, szerinted ez normális?.
2016. nov. 30. 22:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, plusz sosem értettem a nőket.

Én nő vagyok, de nekem aztán nem kell túl nagy pörgés, sőt, hagyjanak békén, azt szeretem :)

De az jó, ha az élet zajlik. Szóval nem tudom, milyen szintű változásra gondolsz. Egy szint fölött jó, hogy kell, egy másik szinten túl gond, a kettő között pedig a sok különféle személyiségű ember van... Ha valakivel nem vagy kompatibilis ebben, még nem tuti, hogy bármelyikőtök is rosszul csinálja. Kinek ez kell, kinek amaz. Ezzel nincs baj, egy szinten belül.

2016. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Mert nyomni kell a fészen az állandó bulikát pörgölődést új képeket a többi síkagyú barinőnek,hagy egye őket a fene, és aztán ők is elkezdjék a versenyt. Szóval kifelé kell mutatni a látszatot, a belső ürességet elnyomni .
2016. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én sok esetben azt vettem észre, hogy nők keltik a drámák többségét, felfújva dolgokat, amiket ha megtartanának véleményként maguknak, akkor talán nem is keletkezne vita az egészből.
2016. nov. 30. 22:33
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ezt személye válogatja és nem a neme -mármint az embereknek..-


Ne projektáld bele a képzeteid csak a nőkbe, és ott azon belül is mindegyikre. Mert akkor nincs miről vitatkozni, nem fogom kielégíteni a téveszméid.

2016. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez nem nemi jelleg, hanem személyiségi. Én nő vagyok, de utálom ha pörgés van. A nyugalmat szeretem. Sokkal szívesebben ülök otthon és nézek filmet, mint hogy elmenjek egy buliba például. Amúgy amit te írsz az nem pörgés, hanem folyamatos elégedetlenség inkább (legalábbis én így értelmeztem, bár nem a legvilágosabb hogy mit is akarsz mondani)
2016. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kinek mi a pörgés.


Miért a buli a pörgés? Nekem az a pörgés, ha mehetek könyvtárba, múzemumba, sétálni, eljárhatok tanfolyamra, hobbiszakkörbe, elmenni kávézni, karácsonyi vásárba... ugyanúgy nem vagyok otthon, mint aki bulizik. Ez is pörgés.


De valakit mindig le kell nézni, igaz-e?

2016. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Miért kell a pörgés?

Mert szeretem a munkám, szeretem a hobbijaimat, szeretem a hozzám közelállókat, és szeretném minden helyzetből kihozni a legtöbbet. Az pörget, hogy lelkes vagyok :) Ha mindig elfogadnánk azt ami van, sosem lenne fejlődés. Pl. ha elfogadtuk volna, hogy gyalog/lóháton járunk mindenhova, még mindig így járnánk, nem lett volna feltalálva a motor, nem lenne se vonat, se autó, ami viszi a hátsónkat. A pörgés fejlődést eredményez, a fejlődés pedig jó, értem? :D

És bulizni is jó, ha vannak barátaid, akikkel elmész szórakozni. Az már más kérdés, hogy miért kell a közösségi oldalakon folyamatosan fotókkal bizonyítani, hogy "hú de szép vagyok, hú de jó a buli, hú de jó arc vagyok"... aki ezt csinálja minden nap, annál szerintem már valami nincs rendben. Valami hiányzik, és ezért akarja elhitetni mindenkivel (magával is), mennyire boldog.

Mindaz, amit leírtam, nem csak a nőkre jellemző egyébként :)

2016. dec. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ez nem női dolog, hanem személyiségbeli.

Talán~ [link]

2016. dec. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!