Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig a nőknek van igazuk?

Miért mindig a nőknek van igazuk?

Figyelt kérdés

Szerintem sok férfi társamat sújtja az a probléma, hogy bármiről is van szó, a nők tévedhetetlenek, mindig, mindenben igazuk van.

Ha nincs igazuk, akkor keresnek valami kibúvót, hogy legyen. Ha nincs kibúvó, akkor szimplán egy fsz vagy.


Miért mindig a nőknek van igazuk?

Miért nem tudják beismerni, ha valamivel kapcsolatban a férfinak van igaza?

Miért mi vagyunk a szarok, ha elvárnánk, hogy a nők megértsenek minket, vagy beismerjék, hogy tévedtek?

Miért várják el, hogy a férfi ismerje be, hogy köcsög volt, amiért egyáltalán vitába szállt?



2017. júl. 11. 19:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#9: köszönöm..sajnos lehet, hogy az lesz...komolytalan ez az egész, és tényleg azt érzem, hogy amilyen stílusban viselkedik velem, nem is érdemel meg
2017. júl. 11. 20:07
 12/17 anonim ***** válasza:
40%
Na csak kibukott, hogy neked is konkrétan csak a saját nőddel van problémád.:))) Ha így van, akkor miért nem erről kérdezel, miért egy általánosító álkérdéssel foglalkozol. Talán kellemetlen lenne, hogy nem általános problémáról van szó, hanem a te egyéni nyűgjeidről?
2017. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Legyél biszex és problem solved ;)
2017. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#12: maga a probléma, akár rólam van szó, akár másról, ezt nem lehet nem általánosítani, mert a nők 90%-a ilyen. Ismerem a saját környezetemet is.

Csak most épp elmondtam az én szemszögemet is, de ezzel nem vagyok egyedül. Ez általános probléma a nőkkel kapcsolatosan, még ha nem is mindegyikre egytől-egyig igaz.

2017. júl. 11. 20:52
 15/17 anonim ***** válasza:

Attól függ... miről vitatkoztok?

Mert ha tényekről, akkor könnyű bebizonyítani, hogy neked van igazad. Mondjuk ő azt állítja, hogy Magyarországon többen élnek, mint Japánban, te meg az ellenkezőjét, akkor számokkal alá tudod támasztani, hogy ő téved, és neked van igazad.

De ha arról vitatkoztok, hogy melyik a legszebb szín, a kék vagy a piros, és szerinted a kék, szerinte meg a piros... na ott nem lehet igazságot tenni, mert mindkettőtöknek a saját igaza az igaz, a másiké meg a hamis. Szóval ilyen esetben (amikor véleményekről van szó, nem számszerűsíthető tényekről) nyilván nem fog engedni a saját igazából!

De nem is értem, miért várnád el tőle. Gondolom, te sem engedsz a sajátodból!

2017. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolso: nem ismered a noket. Ha tenyeket mondasz pl az èg kèk, akkor vègso esetben bevetik a @hagyjal beken szoveget...
2017. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#13: szánalmasnak gondolod a kérdezőt, pedig pont te vagy a szánalmas, mert bármit megteszel, akár meg is alázkodsz a p*náért.
2017. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!