Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A lelki állapotom a romokban...

A lelki állapotom a romokban mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy normalis lány vagyok semmi egeszseg ügyi problémával szerencsere. De ennek ellenére fáradtnak lehangoltnak érzem magamat. Nem akarok tanulni(ennek ellenére tanulok csak nulla erővel) végre tul tettem magam a vizsgákon de nem érzem megkönyebbülve magam. Mit tehetnék hogy ismét nagy legyen a motiváciom és vissza alakitsam a lelki életemet? A szüleim is mindig azt hiszik hogy valami baj van csak nem mondom el nekik ha azt mondom hogy faradt vagyok nem hiszik el nekem. Szoval nagyon rám férbe valami....

2017. jan. 30. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez? Nem lehet hogy csak az időjárás az oka?
2017. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz írj egy részletesebb leírást, sokan nem veszik komolyan az eféle dolgokat, és ez a nagy mértékű érdektelenség vezet a bajokig. A szüleidnek (ha megbízol bennük) pedig mondd el, tudnak segíteni, nem 10 év tapasztalatuk van az életben. :)
2017. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg motiváció hiánya
2017. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzem magam egy jóideje :/ egyszer kipróbáltam egy meditációs videót, és komolyan segített, de ahhoz is kedv kell :D
2017. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segitségeteket. Ez igazábolol körülbelül november tályékán kezdödött
2017. jan. 31. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!