Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért szoktam volna rá a...

Ezért szoktam volna rá a drogokra?

Figyelt kérdés

Már sokat gondolkoztam rajta, hogy miért... hibáztattam mindenkit, a családomat, volt barátnőket, akik átvertek, "barátokat", saját magamat azonban a legutolsó esetnél, amikor be voltam állva egy emlék jött fel bennem. Már rég elfelejtettem.

Az oviban bélyeg volt a jelem!

Akkor ez már ott eldöntetett, hogy én drogos leszek?

Az óvónő miatt van, aki ezt a jelet adta nekem?


Illetve most 2:18 van.

2x2 az = 4

18+2= 20

420 egyben! Ez is micsoda... tényleg erre a sorsra vagyok kárhoztatva?

SEGÍTSEN VALAKI! KÖNYÖRGÖM



2017. júl. 14. 02:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A 6. válaszadó vagyok. Engem is elhagyott a nemzőm. Anyuval elváltak. Nagyon csúnya történet. Engem intézetbe akart adni, Édesanyámra rá akarta bizonyítani, hogy alkalmatlan a gyereknevelésre. Elmegyógyintézetbe akarta záratni, az híresztelte, hogy nem tud főzni, nem tud mosni, nem takarít, sőt még iszik is. Alaptalanul persze. Holott ő volt az, aki az egész házasság idején csalta. Engem utoljára egy éves koromban látott. Biztosan tizenéves vagy. Én is átestem ezen. Egy volt osztálytársam a gimiben azt találta ki, hogy engem valójában egy árvaházból hoztak ki, mert anyámnak nem lehetett gyereke. Amikor "apámról" kérdeztek, fősulis koromban is olyan hülyén éreztem magam. Nekem soha nem volt a családom tagja, és nem is akarok találkozni vele. Nem hiányzik, mert nem volt része az életemnek, ha lesznek gyerekeim, azt fogom nekik mondani, hogy az apám meghalt kiskoromban. Ha tizenéves vagy elhiszem, hogy nagyon rossz ez a helyzet, de hidd el túl leszel rajta. Kérd mielőbb szakember segítségét, mert ha tovább drogozol, egyre inkább romlani fog az egészségi állapotod, egyre több és több anyag kell majd és szép lassan felemészt.
2017. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A leírtak alapján rettentően nehéz és tragikus gyerekkorod volt, tele erőszakkal, csalódással, bánattal. A leírtak mindenike külön képes maradandó problémákat okozni, nemhogy ezek mind egyszerre.

Mindenképp szükséges mielőbb egy pszichológus felkeresése akinek elmondhatod mind ezeket az érzéseket, és ezekre mind megoldásokat találhattok közösen.

Idővel a drogról is le kell szoknod, mert minden szinten romboló hatással van.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Ja és majd most a pszichológus húz le pénzel :D
2017. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!