Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet egy olyan emberrel...

Mit lehet egy olyan emberrel kezdeni akinek eszméletlenül rossz a humora, de nagyon erőlteti?

Figyelt kérdés
Már sokszor mondtam neki én is és mások is hogy lehetőleg ne nagyon humorizáljon mert nincs semmi humorérzéke,de nem fogja fel vagy megsértődik. Általában ha mond egy "viccet" akkor egyedül ő nevet rajta és ilyenekből napi szinten lenyom egy 15-öt. Meg elég gyakran előfordul hogy valakin gúnyolódva "viccelődik" és sokszor észre sem veszi hogy azt nagyon nem illene kimondania amit mond. De ha mondod neki hogy ne humorizáljon mert rossz a humora(vagy inkább nincs is humora) akkor is ugyanúgy mondja a fárasztó hülyeségeit. Meg én nem ezt ítélem el hogy nem olyan vicces,mert nem lehet mindenki humorista,hanem hogy többszöri kérések ellenére is erőlteti.
2017. júl. 19. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
sírni, zokogni
2017. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1./ Először értesd meg vele, hogy saját viccén nem nevet a mesélő;

2./ majd pedig azt, hogy értse meg, ha senki nem nevet, nem vicces, ha nem vicces, akkor hallgasson;

3./ ha a fentieket nem érti meg, akkor nevezzed bunkónak.

2017. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nalunk az ilyen mindig ki volt kozositve
2017. júl. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!