Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meztelen sztorik?

Meztelen sztorik?

Figyelt kérdés
Szexi is lehet, mwg vicces is.

2017. júl. 19. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Tegnap este meztelenül zuhanyoztam, ráadásul még hajat is mostam.
2017. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Én meg tök meztelenül születtem.
2017. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer a bőrgyógyásznál teljesen meztelenre kellett vetkőzni a vizsgálat miatt. Kemény vagyok, megtettem.
2017. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Lehet furán hangzik, kívülről nem látszik rajtam, de én most is meztelen vagyok a ruha alatt.
2017. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Egyszer elfelejtettem, hogy nincs lehúzva éjjel a redőny a szobám ablakában( ami utcára néz)felkapcsoltam a villanyt, de csak pár másodpercre és totál meztelen voltam. Azóta is remélem, hogy nem láthatta senki.
2017. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Szaunában voltam egyszer; aki nem tudja, a normális egészséges szaunákban a meztelenség alapkövetelmény, mert a fürdőruhából rákkeltő anyagok jönnek ki magas hőfokon.

Volt egy srác, aki törzsvendég volt szintén ezen a helyen.

Egyszer felszedett egy csajt, de AZ még nem történt meg. Gondolta, elhozza szaunázni, hátha oldódnak a gátlások.

Persze a csajnak nem mondta meg hogy ez meztelen szauna, a lány meg (mint oly sok magyar honfitársunk) nem ismerte a szaunakultúrát.

Szóval a srác (törzsvendég!) ott állt csodálkozva, hogy "nahát, itt meztelen a szauna!", mi meg az öklünket haraptuk hogy ne röhögjünk :-)

A lány kicsit szégyenlős volt, de aztán rugalmasan fogta fel a dolgot, becsavarta magát egy lepedőbe és beült a szaunába. Jött a szaunamester, zene illatok, fények, hangulatok - a lány totál rákattant a szaunára. Mivel mindeni meztelen volt, később már ő sem volt szégyenlős, viszont egész este a szaunamesterrel dumált - hogy mi miért van, mért jó, minden érdekelte. A srác meg koppant, mert nem jött be a Nagy Trükk: a csaj rá se nézett egész este :-)

Így olvasva nem biztos hogy mókás, de mi vendégek ott nagyon jól mulattunk a csávón :-)

2017. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Másnapos voltam és kimentem otthon a konyhába pucéran úgy hogy anyám is ott volt hát...(Gimis éveim végén)
2017. júl. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem egy nagy sztori de azért leírom. Még 12 éves kis srácként a nudi strandon véletlenül összetalálkoztam az egyik osztálytársnőmmel - aki ráadásul titokban még tetszett is nekem. Akkoriban sokkal többen jártak ki, viszont engem aznap vittek először a szüleim. Már épp kezdtem természetesnek érezni, hogy nincs rajtam ruha, és megszokni a meztelen miliőt, mikor hátulról megkocogtatta valaki a hátamat. Az osztálytársnőm volt. Megfordultam és mai napig emlékszem az első gondolataimra, amik végigfutottak a fejemben:


1. Jé, a Réka.

2. Azta, és tök meztelen!!!

3. Persze, hogy meztelen, hisz ez nudi strand.

4. De ciki, ő is látja az "enyémet"!

5. Micsoda szégyen, hogy fogom ezt túlélni?!


Aztán persze a döbbenet elmúlta után beszélgetni kezdtünk, és akkor már egyáltalán zavart a dolog.

2017. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
90%
Pár napja a táborban "felesz vagy merszet" játszottunk. Hárman voltunk lányok, meg öt fiú. Sejtettük, hogy mindenféle erotikus dolgokkal fognak próbálkozni. Úgy voltunk vele, hadd próbálkozzanak, mi meg majd nemet mondunk. Aztán valahogy egyre pajzánabb lett a hangulat. Végül csak rábeszéltek minket, hogy apránként mi is mutassunk meg "mindent". Egyelőre nem bántam meg, de ha előre tudom, akkor biztos nem vettem volna részt.
2017. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Hát én meztelenul szoktam aludni és apa pont benyitott reggel hozzam a baratjaval, en meg ott alszom hat ize...
2017. szept. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!