Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meztelen sztorik?

Meztelen sztorik?

Figyelt kérdés
Szexi is lehet, mwg vicces is.

2017. júl. 19. 13:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%

Lányöltözőben Niki nevű barátnőmnek már megjött a mensije és véletlen lehúzta a bugyiját és láttuk a betétet🙊

Másil:Bibó barátnőm meg Karina -||-

Régen! Szerelmesek voltak a Barniba és letolták a gatyájukat(a bugyit is)előtte

Harmadik:barátnőim oviba szopták andrist de az higy igaze az csak mendemonda

2019. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mezteleeeen válasza:
65%

Ma történt velem. Nyáron sokat vagyok meztelen, a kertben mindig. Mindenütt. A rózsákat (előkert) metszettem, meg kapáltam amikor halottam, hogy nagyon lassan jön egy autó. Meg állt a bejáróban. Kinyílt az ajtó egy helyes nő jött felém elnézést kért és mondta kit keres. Ekkor jött rá hogy meztelen vagyok. Meglepődött de nem hisztizett. Kinyitottam az ajtót mondtam a szomszédasszonyomat keresi. Aki közben meg is jelent. Köszöntek és bementek a házba a kocsi a bejárómba maradt. 10 perc után hallottam búcsúzkodnak, majd jött a kocsihoz. Odajött a kerítéshez megkérdezte beszélhet velem. Kinyitottam az ajtót vártam, hogy elmondja milyen szemérmetlen vagyok. De nem csak beszelgettünk, miközben odaért a postásunk is (hölgy). Ő is most látott először meztelenül. Átvettem a leveleket, megállapította nagyon meleg van. Nagyot mosolygot és mondta jövök holnap is. Az új ismerősöm tekintete szinte égette a fenekemet. Amikor elment a postás nem is hagyta ki. Jó feneked van, és megsimogatta(jól megmarkolta).


Telefonszámot cseréltünk, sietett...

2019. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

Hát..

Én fiú vagyok és ez nem az én telóm

Hanem unokahúgomé és mist ezen irok


Egyszer unokahúgommal elmentünk cukrászdába és ő wc-n volt kijött és mondta mutat valamit a lány wc-be

Aszittem valami nagy pók vagy ilyesmj

Bementünk és akkor levetközött mondtam neki hogy ácsi ez..

Letolta a bugyiját már tiszta pucér volt a ruhák a főldön aztán egyszeribe ő is letolta az én gatyám és benyitott egy nő és látott...

2019. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Középsuliban volt már egy ilyen buli. 18+
2020. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jó pár ilyen sztorim, kis fiú voltam nyáron tóparti strandon mindig meztelen voltam, szerintem az hogy nem vagyok szégyenlős ezért is lehet ami nekem nem baj én örülök hogy nem vagyok szégyenlős, témára rá térve, meztelen sztorik, az egyik pl az hogy nagyon sokáig meg volt meztelenkedés szokás, elég nagy gyerek voltam szülök közölték most már kellene strandon gatya, enyhén kezdtem pelyhesedni szőrösödni, azt a nyarat úgy strandoltam hogy meztelen, másik sztori videkén voltam tóparti nyaralóba, ott is mondogatva volt ne meztelenkedjek már, ottani haverokkal bringázni mentünk mezőre vagy akár más tópartra senki nem volt, akkor is az előtt meztelen voltam el akartam menni közölték hogy valami gatya legyen rajtam, mivel ott nagyon emberek nem voltak pl úgy mind egy balaton parton vidéki környezetben egyszerűbb volt meztelenkedni, haverokkal bringázni elmentem meztelen voltam kb 16 éves korig nem igen jegyezték meg mivel megszokott volt kis gyerek korom óta meztelenkedtem, aztán 16 evésen biciklizés közben észre vettem már nagyon meg változót a dolgok bicikli ülésén le lógót túl lógott az ülésen el gondolkodtam nem igen kell már nem olyan mind régen kicsit meg férfiasodtam, plusz meg kamasz koromba első szexuális alkalmam meg volt, ottani haverok meg tudatták, 2 haver meg szólalt hogy szexeltem minek lóbálom szabadon meztelen, max ők tehetnék meg, igazából kicsit irigykedés volt ez a dolog de nem volt ebből különösebb nézet eltérés, más meztelenkedés max akkoriban osztály társak előtt maradt meg öltözőben, tesi óra után öltözéskor, felnőttként, régebben buliba jártam barátokkal nálam gyűltünk össze jött egy lány barát is mindig velünk nálam össze gyűltünk készülődtem le zuhanyoztam meztelen jöttem ki először néztek csak így simán mondtam fürdés után nem szoktam egyből fel öltözni.
2022. márc. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!