Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan változtatok meg?

Ti hogyan változtatok meg?

Figyelt kérdés
A történet korántsem bonyolult. Általános iskolás korom óta egy visszahuzódó mimóza ember voltam minden téren,ami kihat a felnőttkoromra is (20vagyok). Régóta nincs kapcsolatom,semminek sem látom az értelmét,és gyengének érzem magam (igen depressziós vagyok szerintem is)Olyan emberektől szeretnék tanácsot kérni akik hasonlókon átestek és sikerült megváltoztatni az életüket. Mi motiválta őket és hogyan teljesítették?

2017. júl. 26. 01:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor miert kerdezed meg, ha tudod hogy ugysem vagy hajlando erte semmit tenni? Szerinted mi vadidegenek mit tudunk erted tenni?

Elmondtuk feljebb, en is elmondtam. A tul sok munka, mozgasszegeny eletemod, tulsuly depressziohoz kiegeshez vezet. Ha tudsz dolgozz kevesebbet, de mindenkeppen sportolj valamit. GARANTALTAN jobban leszel.

2017. júl. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Mivel feltettél egy kérdést, tehát szeretnél változtatni, mg ha azt mondod, nem tudsz, akkor is. Ez ilyen.

Fiatal vagy, 20 évesen az embernek lehetnek bármilyen érzései, néha jobban érzi magát, néha rosszul, pont, mint a későbbi évtizedekben, komolyan!

Egy kicsit légy nyitottabb, ha nincs is időd más tevékenységre, akkor is próbálj meg beszélgetni mindenkivel mindenütt, s majd megtalálod a módját, hogy hogyan "mozdulj ki", sok sikert!

2017. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!