Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári/üzemi dolgozók, ti...

Gyári/üzemi dolgozók, ti mennyi idő alatt változtatok meg, és lettetek hasonló beszéd, és életstílusúak, mint nagyon sok ember?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Csak én nem értem a kérdést?
2017. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Mire gondolsz? Rám illik a kérdés mert multinál dolgozom, elég sok ember van akikkel ilyen-olyan formában kontaktusba kerülök, akár egy 2 szó erejéig, egészen a 12 órán át tartó beszélgetésre ha épp azonos részen vagyunk.


Azt tudni kell hogy mi fiatalok egymás között, simán megmondjuk mit gondolunk, akár csúnyán, pl munka után menjünk hozzám, masszírozlak, szeretkezünk stb... és mindezt 18-28 éves lányoknak..

Tehát az ember elszemtelenedik, gátlástalan lesz idő után, mert a bezártság, munka ezt váltja ki.

24F

2017. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem 1-es, nem csak te vagy így! :)

Én sem értem, sőt a 2-es sem, mert nem gyári/üzemi dolgozó.

Várjuk a 4-est, mivel áll elő! :)

2017. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerencsére nem töltöttem 2 napnál többet egy gyárban, vagy szalag mellett, így nem volt időm át biorobotizálódni.
2017. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondolom arra gondol, hogy a gyári dolgozóknak van egy stílusa beszédben és viselkedésben és azt feltételezi, hogy az emberek nagyobb része nem alapból ilyen, hanem ilyenné tette ez a munka és a környezet.


A választ amúgy nem tudom. De tény, hogy mindenkire minden hatással van. Kire hogy. A többség idomul és néhányan mindig lázadnak.

2017. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Anélkül, hogy ítéletet akarnék mondani, szerintem a gyárakban/üzemekben egy bizonyos típusú ember dolgozik, akiknek a képességeik, szellemi szintjük, életvitelük nagyjából azonos szinten van.

Tehát nem egymástól ragad rájuk, hanem hozzák magukkal, alapban ilyenek.

Aki nem ilyen, az nem lesz ilyenné, mert vagy lelép, vagy megőrzi a saját stílusát.

2017. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ez nem egészen így van. A legtöbb gyári alkalmazott beszédstílusa hasonló. De nem azért, mert össze vannak zárva. Akinek különbözik a beszédstílusa tőlük, annak akkor is különbözni fog, ha 20 évig közöttük dolgozik.
2017. febr. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Tehát az ember elszemtelenedik, gátlástalan lesz idő után, mert a bezártság, munka ezt váltja ki."


A nagy gond az, hogyha szabadtéri munkát végeznél, ugyanígy viselkednél. Egy ember nem fog elszemtelenedni, csak mert olyan munkahelye van, ahol tető van a feje fölött. Ne is fogd erre a szemtelenségedet. te azért vagy szemtelen, mert az emberek szemetek, és csak így tudtál érvényesülni. :) Így tudtál olyan helyzetbe kerülni, hogy nem ők bántanak téged, hanem te másokat. Annyit kérek csak, hogy soha, de SOHA ne bánts olyat, aki téged nem bántott.

2017. febr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bezártság nem tető kérdése. El tudom képzelni, hogy van az a főnök, aki a mező közepén is meg tudja teremteni ezt a fajta hangulatot...
2017. febr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

aki tegnap 21: 45kor írt, az bocsi, de hülyeség az egész... vagy legalábbis jó, csak az első mondattal nem értek egyet... én is dolgoztam gyárban, de nem hiszem ,hogy mindenki azonos szinten van... sőt....

ahány ember annyi egyéniség... tény, vannak fura emberek... némelyik olyan pervelz, tyahajjjjj :O fúúú, jobb ha nem is mondom, aztán van egy két ténylegesen szellemi sérült, valakinek csak szimplán alacsony az IQ-ja... aztán van ott olyan is akinek megvan az orvosi diplomája, de lehet, hogy már elege lett az egészségügyből, amit itt MO-on meg is értek... és van ot szülésznő végzettségű, szakács, asztalos, gyógymasszőr...stb, és nagyon sok művészlélek, sok sok értékes emberrel találkozom... szóval nem , nem egyformás, sem gondolkodásilag, sem sehogy... mindenki más és más...

régebben én is elítéltem a gyári munkásokat, de már tudom őket is értékelni... az én apám ultra triatlonisra... képes letekerni 500 valamennyi kilométert, lefutni 120 km-ert leúszni tizenpár kilométert..... ő egy igazi sportoló, és egy igazi humorzsák..

Szóval rengeteg okos, értékes, tehetséges...stb ember dolgozik ott a gyárban... sok fiatal ,vagy akár idősebb korosztály is van ,akik átmenetileg választották ezt a munkahelyet, hogy aztán továbbtanuljanak ,csak kell egy kis induló tőke... én is így vagyok ezzel...

Én azt tapasztaltam , hogy akárhány gyárba mentem, minden egyes percben eszembe jutott az, hogy én tovább tanulok, többé nem lustálkodom, inkább megszakadok a tanulásban, de elmegyek egyetemre, mert belőlem nem lesz rabszolga/robot... ez nem nekem való.... ez a robot munka egy idő után kikészíti az embert, nem a kollegák, vagy nem csak a kollegák, inkább maga az a monoton robot munka... és az ahogy bánnak velünk a főnökök, sorvezetők, műszakvezetők... akik lenéznek, de nem többek nálunk semmivel, sőt.... némelyik hülyébbek sokkal... sokszor azt se tudják mit beszélnek... sokszor minket ez a dolog készít ki és változtat meg, nem a közvetlen kollegák... persze vannak akik az agyunkra mennek, de nem feltétlen süllyedünk le a szintjükre...

2017. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!