Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nemszoktatok irigyek lenni?

Ti nemszoktatok irigyek lenni?

Figyelt kérdés
Ma voltam a Westendbe és láttom mindenki happy , 14 ,15 évesek smárolnak , szerlmesek mindenhol ,.... Na és nemis beszélve arról ,hogy nézem az embereket (fiatalokat) mindenkinek iphone -a van szinte a legújabb ...Meg ma láttam egy srácot aki 15 évesnél nemhiszem ,hogy több lehetett és 60-ezres cipője volt azt nemtudom ,hogyan de egy Adidas NMD láttam rajta , csaj nekem nemfutja ijen dolgokra vagy tényleg mindneki ennyire gazdag ,hogy 30-ezres cipőkbe járjon...
2017. júl. 26. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elég szegényesen élek, gazdagok által én lehetnék a tipikus proli, a gyűlöletük tárgya, aki irigy rájuk.

Na ehhez képest utálnék olyan életet magamnak, mint a nagyképű pénzes sznobok, akiknek arról szól az életük, hogy magamutogatás, önkifejezés, mások sárba döngölése.

Van egy kis szerény házikóm, egy masszív, megbízható autóm, nyugodt életem, amiből nem hiányzik a rengeteg kirándulás, utazás, világjárás.

Talán azokat irigylem mégjobban, akik még szabadabbak, és még többet tudnak utazni. Ők ilyen természetfilmesek, geológusok, biológusok lehetnek.

2017. júl. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. 25 ezres túracipőm van, 3-4 éve bírja tökéletesen. Sokkal kényelmesebb, mint bármelyik adidas, ami max 2 évet bír.
2017. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerelmet említetted. Minden más csupán anyagi hülyeség. Drága barátom, könyörgök tanulj, lásd e csodát, mit én csak valóságnak hívok.


Nem szoktam.

2017. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!