Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen típusú ember vagy?...

Milyen típusú ember vagy? Milyen magatartással vagy az emberek felé (közeliek, távoliak)?

Figyelt kérdés

Általánosan milyen a hozzáállásod? Ettől milyen irányba, módon térsz el különböző kapcsolatokban (párkapcsolat, barátok, család, munkatársak, idegenek)?

+ korod, nemed, élethelyzeted


2017. júl. 28. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában toleráns és türelmes vagyok az emberekkel szemben, szinte kivétel nélkül. Ha nagyon felhúznak, vagy elmegyek, és duzzogok magamban, vagy dühből kiabálok nem túl szép dolgokat, de ezt csak a családtagjaimmal szemben :/ (szülők, tesó) Nem vagyok agresszív, legfeljebb passzív-agresszív, bár ez se túl jó:D 15L, mit értesz élethelyzet alatt? Mire vagy kíváncsi? (Lehet, hülye vagyok, bocsi:D)
2017. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Semmi gond:) Elfelejtettem, hogy fiatalkorúak is válaszolhatnak, oda nem lényeges az élethelyzeti vonatkozás.

Egyébként meg azért kérdeztem rá, hogy nagy vonalakban rálássak, hogy emberi kapcsolatokat tekintve milyen módon változó az egyén háttere, környezete. Vagy fordítva, a kapcsolatai milyen hatással vannak a kialakult életterére.(tanult ismeretei, foglalkozása, családi állapota. Elért és elérendő eredményei. Elégedettségi szintje.)

2017. júl. 28. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én visszahúzódó vagyok, sokszor cinikus. Mindenkivel ilyen vagyok, kellemetlen tudok lenni, de jó kapcsolatban felengedek, akkor jobban kedvelnek. Idegenekhez nem szólok, ha nem muszáj, meg nagy társaságban nem beszélek, mindig ilyen voltam. 14/L
2017. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Visszahuzodo csendes vagyok ha kerdeznek valaszolok de magamtol nem nagyon kedvezmenyezem a beszelgetest.

Jobban elvagyok az allatokal.Ha felhuzom magam inkabb magamban tartom vagy elmegyek.

15L

2017. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nagyszájú vagyok, én vagyok a hangadó, ha valahol jól érzem magam.

Ha hallgatok, mint a sír, az nálam azt jelenti, hogy nem érzem jól magam az adott emberekkel, nem tudok érdemben hozzászólni a témához, amiről beszélnek.

A családomban mindenki nagyon sokat beszél, így otthon kicsit el vagyok nyomva, csendesebb vagyok, sokszor elfoglalom magam valamivel, amihez nem kell beszélnem pl.:rajzolás, olvasás, netezés

Idegeneknél attól függ: ha mondjuk anya vagy apa kollégáiról van szó, akkor köszönök, bemutatkozok, de beszélgetést sosem kezdeményezek, ha beszélnek hozzám, akkor válaszolok, ha szimpatikusak, akkor hosszan, vidáman, élénk hangon, ha meg már a látványuktól rosszul vagyok, akkor a lehető legrövidebbre fogottan.

Ideges elég könnyen leszek, hangulatember vagyok, legtöbbször, ha otthon veszekszünk, akkor vagy csendben hallgatok, mint a sír, vagy leüvöltöm az illető fejét, sokszor elkezdek sírni is, ilyenkor felrohanok a szobámba egy 10-es csomag zsebkendő társaságában.

Ha tanárral veszekszek az általában abból áll, hogy a tanár üvölt, mint a sakál, én meg csendben ülök a helyemen, ha kérdez, akkor válaszolok, amire aztán még hangosabban üvölt:D

Az erőszakot meg csak akkor használom, ha mondjuk öcsém rámtámad(idegbeteg, havi párszor megesik), barátokat védelmezek, egy csávó molesztál(fogdos, pöckölget, beszólogat).

15/L, leendő gimnazista

2017. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Idegenekkel (is) toleráns. Szívesen meghallgatok bárkit, leállok beszélgetni bárkivel, ha kezdeményez. Magamtól viszont nagyon ritkán kezdeményezek, mert jól megvagyok magamban is. Szeretek bámészkodni, elmélkedni, gondolkodni.

Közeli ismerősökkel, haverokkal, családdal szemben, alkalmazkodó vagyok és sajnos konfliktuskerülő. Persze azért nálam is megvan a határ, de nagyon ritkán érik el.


27f

2017. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én segítőkész vagyok,jószívű,túl őszinte,nem bírom az igazságtalanságot ,a hazugságot és a buta embereket.
2017. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En extrovertalt vagyok szinte minden esetben, bizalommal kezelem az embereket, segitokesz vagyok, igyekszek nem elitelni senkit sem az elso benyomastol fuggetlenul. A hozzam kozel allok barmikor szamithatnak ram barmiben, viszont a tavolabbi baratok, idegenek problemait nem szivesen hallgatom.

Akkor erzem magam jol ha nagyon hasonlo szemelyisegu emberek vesznek korul, ha nem igy van egy ido utan bezarkozom es kellemetlenul erzem magam.

20/N

2017. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!