Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert bannak igy velem?

Miert bannak igy velem?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok es mozgasserult..az emberek nagyon csunyan bannak velem foleg a korombeliek.. tudok jarni,es tobbszor is felalltam mar a kerekesszekbol..van nehany ember akivel beszelek de ebbol osszesen egy ember aki segiteni akar,meg jo a kapcsolatunk..Megfordult a fejemben,hogy ezek az emberek akik ember szamba se veszik azt,akinek van valami betegsege az azthiszi hogy o sose lehet beteg?! azt veszem eszre hogy aki mozgasserult mar baratnak sem melto.. es ez nagyon szanalmas gondolkodas,hova fog ez vezetni?
2017. júl. 31. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de megmondanád, milyen közegben mozogsz? Kik azok az emberek, akik csúnyán bánnak veled? Az osztálytársaid a suliban, az idegenek az utcán, a rokonaid stb.?


Számomra ez nagyon furcsa, az én környezetemben a legtöbben érzékenyek az ilyesmire, több olyan ismerősöm is van, akiknek van valamilyen fogyatékossága (igaz, nem mozgássérültek), mégsem panaszkodnak arról, hogy bunkók az emberek és csúnyán bánnak velük. Lehet, hogy te választod rosszul a környezetedet, vagy akár az is lehet, hogy a személyiségedre reagálnak, nem a fogyatékosságodra.

2017. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy emberszámba se vesznek, miket csinálnak veled vagy mit mondanak pontosan?

Amúgy már bocsi, lehet, nincs igazam és tényleg te élsz bunkó emberek közt, de ismertem már fogyatékkal élő embert, aki elvárta a környezetétől a különleges bánásmódot és ha valaki úgy viselkedett vele, mint bármelyik másik átlagos emberrel, már hisztizett, hogy milyen bunkó..Szóval nem lehet, hogy veled is normálisak a körülötted lévők, csak te hiszed azt, hogy mindenkinek a kívánságaidat kéne lesni, csak mert más vagy?

2017. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
lehet nem a mozgássérült rész miatt nem bírják a fejed.
2017. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megertetted a lenyeget baratom😂😂 idiota
2017. aug. 1. 14:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Azert utalnak,mert en mozgasserilt letemre nagyobb onbizalommal rendelkezdem mint mas,es hat ezaz irigyseg orszaga ahol valaki sikeres vagy tobbet tud azt rogton visszahuzzak (jelen esetben csak akarnak) visszahuzni arra a szintre amin ok vannak:D.Nektek egeszsegss embereknek halvany fingotok sincsen milyen az mikor azert kell kuzdened amit mas megkap(az egeszsegesedert) nem is vartam mast,egy normalis valasz jotr akinek koszonom,a tobbi mind elmehet a sunyiba😉
2017. aug. 1. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:

szóval először jön a sírós, sajnáltatós rész, majd szidod és leidiótázod az embert.

Grat, tuti, hogy a fogyatékosságod miatt nem bírnak.

2017. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!