Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bánnak velem így?...

Miért bánnak velem így? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mikor bekerültem a középsuliba akkor próbáltam barátkozni mert én egy visszahúzódó ember vagyok de megpróbáltam kinyílni mások felé egy kicsit és próbáltam keresni az osztálytársaim társaságát illetve beszélgetni velük de nem találtam témát ezért én mindig csak hallgattam ki mit beszél.Volt mikor kimentünk boltba 3-4-en mentünk el és én mindig hátul vagyok meg nem tudok sokszor szóhoz jutni.

A legtöbb osztálytársam kihasznált a kedvességem miatt.Az osztálytársaim nem kedvelnek viszont a tanárokkal jól kijövök, el tudok velük beszélgetni és pedig nem vagyok egy jó tanuló.Nem szokásom nyalizni.De azt vettem észre hogy engem csak akkor vesznek észre ha kell nekik valami.Én mostanában szinte meg sem szólalok és ha kell valakinek valami akkor nem-et mondok.Valaki már észrevesz így.De most tényleg az a megoldás a bunkózok a másikkal? Nagyon nem az én pályám a bunkózás de azt szeretném ha nem lennék lenézve.



2017. febr. 3. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

(Szerintem nem tesz jót a népszerűségednek, ha tanárokkal beszélgetsz.)

Nem lehetne, hogy osztályt válts?

Ha úgy érzed, kevés a barátod, járj máshova is, pl. iratkozz be valami sportklubba vagy művészeti klubba. Lehet, hogy ott normális emberek vennének körül.

2017. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ilyen voltam nem rég, néha még ma is. Segített, hogy rengeteget jártam táncra, hogy sok amerikai iskolás filmet néztem és, hogy 5-ös szinten tartottam a jegyeimet. Dicsértek. Ez jó irány. Próbálj élni. Nagyon nehéz, de nincs mitől félned. Megverni csak nem fognak.:::)))). Azóta rengeteget változtam. Elhatároztam s pár hónap alatt már más ember lettem. Pedig én nem vagyok túl kitartó. Remélem sikerrel jársz. Szorítok...:)!
2017. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok veled. Az én osztálytársaim is az esetek többségében csak akkor vesznek észre, ha szükségük van valamire.
2017. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!