Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony vagyok?

Alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
145 cm és 17 éves lány vagyok.. olyan szar hogy a 12 éves gyerekek már velem egy magasak és ez nem vált ki belőlük tisztelet azt hiszik velük egy szinten vagyok mert alacsony vagyok illetve ami jobban zavar hogy a fiúk is gyereknek néznek még ha tudják is a korom nem érdeklem őket talán szégyelnének egy ilyen lánnyal járni . . rengeteg vizsgálaton voltam az esély 0 már nem növök mivel korán jött meg a menstruációm stb. Néha nem is érzem olyan embernek magam mint a többiek úgy érzem el vagyok nyomva .. szerintetek mit tehetnek ? Nem bírom ezt a bànàsmódot nem én akartam alacsony lenni és gyűlölöm magam is emiatt.. ti szégyelnétek egy ilyen embert ? Ismertek esetleg hasonlókat? Fiúk nektek nagy akadály lenne ha ilyen alacsony barátnőd lenne?

2017. aug. 7. 18:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Te nem alacsony, hanem aranyos vagy 😉😂
2017. aug. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nálam nem lenne akadály :)
2017. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Túldramatizálod a dolgot, magadról semmi egyebet nem árultál el. Amúgy abszolút semmi gáz nincs ezzel a magassággal. Nálam egyáltalán nem lenne akadály.
2017. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12 évesekkel meg mit foglalkozol?
2017. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy, de nem baj. Nálam nem számít egy lány magassága, amíg nem magasabb nálam, de akkor is főleg amiatt mert a nagyon magas lányok általában gebék.
2017. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Egymagasak vagyunk, én 20 vagyok és 145.:D 9 éve nem nőttem semmit

állandóan 15 alattinak néznek, hiába sminkelek, mikor a párommal sétálok sokszor rosszindulatú megjegyzéseket tesznek a hátunk mögött mert azt hiszik, 12 vagyok. A lábam pedig 32-33-as, szinte lehetetlen cipőt találnom. Úgyhogy nem könnyű ekkorának lenni, de én az évek során elfogadtam és a viszontagságokkal együtt szeretek ekkora lenni. :) ne aggódj emiatt, aki szégyellne téged ilyesmi miatt, az csak magát írja le. Örülj neki, hogy nem vagy átlagos. :D

2017. okt. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!