Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volna az egyetlen megoldás?

Mi volna az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nem akarok itt siránkozni,lassan 29 évesen megéltem egy pár dolgot,akkor 24évesen az utcán éltem Németországban,végül egy mekis munkát sikerült elérnem,majd viszajöttem haza évek után,már szellemi munkát végzem és hitettel vagyok tele, csak ,hogy fennt tartsam magam...most is dolgozom bent éjszaka IT Szektorban.De elegem van,sose leszek előrébb...Sajnos arra jutottam ,hogy megölöm magam.Nem bírom már tovább.(nincs családom,senkim).


2017. aug. 8. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Most, hogy megválaszoltad a saját kérdésed rosszul, nem fogom patyolgatni a lelked, csak szimplán jelentem a kérdést.
2017. aug. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ahogy gondolod,kedves uram :)
2017. aug. 8. 02:15
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Semmiképpen nem az öngyilkosság a megoldás. Annál még a bankrablás is sokkal jobb. Szedjél fel valami gazdag nőt,vagy köss egy eltartási szerződést egy öreg, beteg emberrel. Ha meghal, tiéd a ház, eladod. Seftelj, üzletelj, helyezkedj. Járj nyitott szemmel, füllel. Képezd magad, tanulj. Adj el mindent, ami nem létszükséglet. Semmiképp ne vegyél fel több hitelt. Menj ki a Riviérára hímringyónak. Légy kreatív, ne az öngyilkosságon gondolkodj, hanem a kiúton.

" Az egyetlen kudarc a feladás."

2017. aug. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Valakinek azert van onbecsulese is , utolso!
2017. aug. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Becsület? Az öngyilkosság a világ legszánalmasabb tette.
2017. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as azért lelkem ill becsületem még van.... sok szar dolgot csináltam életemben,de mások kárához nem lenne gusztusom.mindenesetre,adok még egy esélyt magamnak,egy jobban fizető munkahely vagy valami építő jellegű.ha nem jön össze tuti a végső megoldás lesz,nem is tartok már tőle.kiba...ul elegem volt már ebből a gané életből,illetve az emberekből.Na üdv!
2017. aug. 8. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!