Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálhatnék már végre?...

Mit csinálhatnék már végre? Hogyan értessem meg vele a dolgokat?

Figyelt kérdés
Apám állandóan a pénzével akar boldoggá tenni, de engem ez rohadtul nem érdekel. Nem érdekel a pénze, elegem van abból is, hogy csak azért írat be egyik-másik hotelbe, hogy (főképp nyáron) kimozduljak itthonról, amúgy is mindig magam megyek, még társaságom sincs, mert úgy neveltek, hogy az egyszerű utcagyerekhez közel sem engedtek, ezáltal itt, ahol lakom, egyáltalán nincsenek barátaim. Ezeket már többször is mondtam neki, de mégsem érti meg. Állandóan azzal jön, hogy más összetenné a két kezét, ha olyan életet élhetne, mint én. Ezt a véleményt egyáltalán nem osztom. A felszín alatt én egy boldogtalan ember vagyok egészségügyi gondokkal. Senki nem tenné össze a két kezét egy ilyen életért.

2017. aug. 8. 16:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy az önkénteskedésben tudnál kiteljesedni, akkor mindenképp próbáld meg! :) károdra semmiképp nem fog válni, abból is tanulsz, tapasztalatot szerzel.


És jó látni, hogy téged nem rontott meg a pénz, maradtál ilyen nemes lelkű. :)

2017. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ha szigorúan nézem, akkor bizony az életemet megrontotta, elrontotta. Másmilyennek akartak nevelni, és ez meglátszik rajtam. Kisebb koromban természetes volt az számomra, hogy nem megyek ki hemperegni a sárba más srácokkal, azonban visszagondolva elmondható, hogy az lett volna természetes, ha kimegyek. Még a pár méterre lévő helyekre is autóval vittek. Akkor ez kényelmes volt, visszagondolva már eléggé szánalmas dolognak tartom. Tudod, vettek nekem nemrég egy kutyát apámék, mert ezt tanácsolta valaki nekik. Terápiás kutya, legalábbis tudom, hogy ez miatt vették. Anyám eddig meg sem akart tűrni állatot a háznál, nem az a fajta ember, aki szívesen lapátolja a kutyaszart. Nem is foglalkozik ilyennel. Még füvet sem vágnak, bezzeg majd 2,5 millió forintért hívatni kellett szakembert, hogy berendezze az udvart. Szép lett, nekem is tetszik, csak az a baj, hogy ez látszatra megy nálunk.
2017. aug. 8. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!