Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírom elviselni...

Miért nem bírom elviselni magam körül a nők 90%-át? (25/L)

Figyelt kérdés
Ha új lány tűnik fel a színen, legyen szó baráti körről, munkahelyről, stb. egyszerűen nem bírom elviselni őket. Kevés kivétellel. Egy árva szót nem beszélgettem még velük, de máris unszimpatikusnak tartom őket, csak arra tudok gondolni, hogy megjátszák magukat, gyakorlatilag esélyt sem adok nekik. Ha úgy érzem, hogy egy kicsit is szebbek, okosabbak, viccesebbek, szerethetőbbek mint én, máris előtör belőlem a kisebbségi érzet, amit gyűlölködéssel próbálok meg palástolni. Úgy érzem, hogy folyamatosan versenyeznem kell velük, leakarom őket győzni. Miért? És mit tehetek ez ellen? Érdekes, hogy azokat a nőket tudom elviselni egyedül, akiket a szöges ellentetteimnek vélek, legyen szó öltözködési stílusról, viselkedésről, stb.

2017. aug. 9. 00:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

7. vagyok. Én is rák vagyok, skorpió aszcendenssel.Úgy látszik, ez ránk jobban jellemző.Munkahelyemen vannak nők, akik népszerűek, majdnem mindenki szereti őket, de én nem, mert én csak a rosszat látom bennük. Míg van olyan is, akit mindenki utál, én meg szeretem, mert a jót látom benne.

Amúgy én a folyton locsogó, önmagával foglalkozó, túl hiú, önző, felületes érzelmű, pletykás kavarógépeket nem bírom.Lehet tanulni idővel, hogy egyre több embert elfogadj, ne legyen nagyon erős a mércéd. Keresd mindenkiben meg, mi a jó oldala, és azon keresztül szemléld.A rossz tulajdonságaira pedig keress számára mentséget, vajon miért ilyen? Így könnyebb lesz elviselni.

2017. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
"De mindig jobban szerettem férfiakkal együtt dolgozni, sokkal jobban ki lehet velük jönni. " Én most olyan helyen dolgozom, ahol 10 férfi kollégám van és egy nő. A férfiak majd szétszedik egymást a kakaskodásban, fúrásban. :/ Sajnos ugyanaz.
2017. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

11.

En Rak-Rak asc.Hasonlo a velemenyem..

Igaz az a leiras,h ha valaki nem szimpi,valahogy kisugarzik rolam,megerzi,es o is ugy viselkedik velem...ordogi kor ez...

Foleg az Ikrek nokkel vagyok ugy,de van egy kivetel,akik idegesitenek harsanysagukkal,locsogasukkal,jopofaskodasukkal..

2017. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12.

Úgy látszik, az se jó, ha sok férfi van együtt, mert ők is rivalizálnak egymással.Lehet az a jó, ha kb.egyenlő az arány.

2017. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek (tapasztalatból mondom) az ég világon semmi köze a csillagjegyhez:(!!! Elég rossz negatív tulajdonságokat könnyelmūen ráfogni a csillagjegyre.. meg téves is.

1.Pl én ismertem jófej skorpiókat, akik nem rivalizáltak senkivel, megvoltak a saját békés életükben, nem foglalkoztak másokkal

2. Ez valóban egy pszichológiai probléma, ahogy az elõbbi válaszoló is nagyon jól leírta, neveléstõl is függ. Egyrészt láttam irigy megnyilvánulásokat, másrészt nekem is voltak fiatalabb koromban. És azt is látom hogy ez idõnként javul az embereknél, nálam is javult, felfogásommal együtt.

3. Egy barátom volt, akivel a legrivalizálosabb kapcsolatom volt, ami miatt véget is ért. Õ bakk, ahogy az egyik szülõm is, "tipikus visszahuzodó bakk személyisèggel", de a barátomra nem ez volt jellemzõ, meg az egészet bullsh**nek tartom. A horoszkop is csak akkor jó szerintem, ha maximum a pozitív tulajdonságait magyarázza vele az ember:)) ha arra használja, hogy kifogást keressen a hibáira, az elég rosszul hangzik szerintem. Hidd el, mindig tudsz változtatni rajta, (még akkor is ha skorpió jegyben születtél), fõleg ha nem érzed jól magad így...

2017. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Evolúció az oka.Az ösztönök.

Sok nő ilyen.

2018. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nagyjából ugyanez vagyok én is !

23L

2018. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

B*zdmeg.Akkora hülyeség ez a csillagjegyes cucc.

Hagyjatok már fel az ebben vetett hiteteket.

2018. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ebbe vetett hitetekkel*
2018. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!