Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan látod te a személyisége...

Hogyan látod te a személyiségedet és hogyan vélekednek rólad mások?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csendes vagyok és visszahúzódó, nem szeretek a társaság középpontja lenni, jobb szeretem megfigyelni az eseményeket.. kedves vagyok és tisztelettudó.


Mások is pont ugyan ilyennek látnak. Csak azt nem tudják, hogy szándékosan vagyok ilyen. Van az az embertípus aki beleköt a gyengébb emberbe, abba akin látszik, hogy nem fog visszaszólni... csak, hogy én vagyok a báránybőrbe bújt farkas és sokszor okozok "kellemes" meglepetést az ilyen embereknek :) Jó trükk arra, hogy kiszűrjem a számomra kellemetlen személyeket.

A tisztelet nálam addig tart amíg én is megkapom. korra, nemre, származásra nem vagyok tekintettel, az embert tisztelem, nem azt, hogy pl milyen idős. Egy idősebb ember is lehet p*cs, akkor azt miért kellene tisztelnem?!

Ugyan azt kapják vissza mások, amit ők adnak nekem. Ha valaki bunkó én is az leszek vele.

2017. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól.


Saját magukat kiadva.

2017. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erős jellemem van. Ha valaki meg akar győzni valamiről, akkor érveket várok. Pletykáknak sose hiszek, jobb szeretem magam megismerni az adott embert. Céltudatos vagyok és merész, igyekszem formálni a személyiségem. A büszkeségemből adok lejjebb, mert az sajnos megvan.

Az eredmény?

Konkurálnak velem a többiek.

2017. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon vagyok kibékülve magammal.

Olyan érzésem van, mintha 2 énem lenne. Egyszer csendes, visszahúzódó vagyok, máskor nagypofájú. Egyszer elnéző és türelmes, máskor bunkó. Minden az éppen aktuális kedvemtől függ.

Próbálok változtatni a rossz tulajdonságaimon, de nehezen megy.

Hogy vélekednek rólam mások? Nincs túl sok barátom (nem is akarom). Van aki jólelkűnek, jófejnek tart és keresi a társaságom, van aki inkább elkerül, mert hülyének tart.

2017. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy kicsit én is ilyen vagyok, négyes, bár a nagyszájú hiányzik a listámról és ilyenkor mindig arra gondolok, hogy talán megjátszom magamat.
2017. aug. 16. 07:20
 6/7 Röcsögei Péter ***** válasza:
Én látom magam: önbizalom hiányos, befelé forduló, fecsegés helyett inkább gondolkodó, nem szeret középpontban lenni. Akkor beszél, ha látja, hogy kíváncsiak rá. Társkereső oldalakon lányoktól kapott visszajelzés: beképzelt, öntelt. El van szállva magától. Kicsit nagy az egója. Bátor ilyen képpel felregisztrálni. Túlbecsüli önmagát. Beszűkült. Na pont az ilyen pasikból volt már elegem! - Szerintem ezek miatt tök fölösleges nézni mások véleményét. Fogadják el, hogy élsz (mert nem te akartál megszületni), vagy b--szák meg! Majd még arról is én tehetek! Ha törődöm mások véleményével, akkor automatikusan változom is, azt meg nem szabad hagyni.
2017. aug. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretni valónak látom magam. Sokan mások is. Nem így születtem, sok tanulás árán értem ide. Mint ahogy mindenki más is, aki ide jut. Tévedünk, hibázunk bukunk, és tanulunk a kudarcainkból. Ez által leszünk jobb, szerethetőbb emberek.

Érdekes módon egyébként világéletemben megosztottam a közvéleményt. Voltak, akik rajongtak értem, és voltak, akiket a világból ki lehetett kergetni a nevem puszta említésével is.

2017. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!