Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire elítélendő ez, esetleg...

Ennyire elítélendő ez, esetleg csak irigykednek?

Figyelt kérdés
Nem dolgozok sehol, ugyanis egyvalamit csinálok csak: kriptopénzt bányászok. Eljutottam arra a szintre, hogy havonta kb. 675.000 forintnak megfelelő dollárt bányászok ki. Kijelentettem, hogy én nem vagyok hajlandó havi 120.000-180.000 forintért kikelni az ágyból, elmenni dolgozni, adott esetben több műszakosan. Ha egész nap ki sem kelek az ágyból, akkor is megkeresem a havi 675.000 forintot, persze van, amikor kevesebb, van, amikor kicsivel több. Ebben is volt így is munka, mert a gépparkot fejleszteni kellett, az erre való pénzt pedig több műszakos munkával kerestem meg.

2017. aug. 16. 22:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jól teszed.
2017. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Gratula!
2017. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Irigyek. Dögöljön meg a szomszéd tehene hozzáállás, ha nekik rossz, nehogy már neked jobb legyen.
2017. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez pont hogy elismerésre tiszteletre méltó.

Én nem vagyok tájékozott eben a témában de mint te is írtad megdolgoztál érte akkor meg nyugodtan ki is élvezheted. Leginkább szerintem vagy irigyek vagy csak nem tudják hogy mit is jelent ez ezért azt hiszik semmit tevéssel jön a pénz.

2017. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ki is élvezném, csak van bennem egy tüske, hogy tényleg ennyire lusta, senkiházi ember lennék?
2017. aug. 16. 23:08
 6/19 anonim ***** válasza:
De ezt gondolom nem kapod meg készpénzben, forintban?
2017. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Irigyek, nem sok ember képes erre. Az átlag azt se tudja, hogy mi az a hash, vagy akár a bitcoin najó talán azt igen :D
2017. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A profitálásról nem szeretnék elárulni mindent, azonban az elmondható, hogy például egy bitcoin értéke jelenleg több mint fél millió forint. Vannak már ATM-ek is, amelyek képesek váltani a virtuális valutát. Azonban az is igaz, hogy a nyereséget elsősorban nem feltétlenül a bitcoin bányászata hozza, hanem a további kriptovaluták, illetve manapság már egyre többen csatlakoznak be a bányászatba, így egyre nehezebb profitot termelni.
2017. aug. 16. 23:25
 9/19 A kérdező kommentje:
Rengeteg coin van ma a világon, nem csak bitcoin.
2017. aug. 16. 23:27
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja, és az sem mellékes, hogy brutálisan nő az áramfogyasztás komolyabb gépek esetében, a kínaiak ezért vannak előnyben. Ott olcsó az áram, ráadásul a videókártyákat is ott gyártják. :)
2017. aug. 16. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!