Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen irigyek az emberek...

Miért ilyen irigyek az emberek (tisztelet a kivételnek9?

Figyelt kérdés

Kisváros,női munkahely.Soknak a férje külföldön dolgozik,sok ,kb 6-7százezres fizetésért.Mégis,szinte sehova se mennek, strand, színház, koncert,semmi,elvannak otthon.De aki sokkal kevesebb jövedelemből gazdálkodik, mint pl. mi a férjemmel, szinte mindig megyünk valahova.Ezért irigyek ránk, pedig ők is megtehetnék...sőt...Mikor mondják, de jó nektek, eljártok ide oda, mondom, hogy ti miért nem mentek,Akkor jönnek a kifogások..

Én pl. nem irigylem aki eljut külföldre, a tengerhez nyaralni, mert mi inkább MO.on belül utazunk...amúgy se vagyok irigy,inkább kevesebb pénzből élünk, de együtt a család..

Ők miért irigyek,mikor megtehetnék?


2017. aug. 18. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos ez egy magyar betegség,ami a nőknél gyakrabban fordul elő,mint a férfiaknál. Tapasztalat.
2017. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
De mire irigyek? Nekik sokkal jobb.
2017. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Utolsó,nem érted???Arra, hogy mi ide oda járunk, koncertekre, színházba, strandolni,utazni...Ők meg otthon ülnek...
2017. aug. 18. 11:17
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem amúgy,hogy nekik sokkal jobb.hathetente jár haza a férjük kb,ritkán látják, hiába hozza a sok lóvét, nem élvezik ki.legfeljebb 5 milliós, hitelre vásárolt kocsival hordják őket melóba,ha itthon vannak...
2017. aug. 18. 11:19
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
És ők az irigyek? Hmm.
2017. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Úgy látom, te mindenképp kötekedni akarsz...

Nekünk is van kocsink, de nem több milliós, és az is elvisz ugyanoda.mellesleg,kisvárosban nincs távolság,nem is szoktuk használni, csak ha városon kívül megyunk...

10 perc alatt biciklivel odaérek melóba, nem kell hogy fuvarozzanak.


De nem magyarázkodom itt neked.Szia,további szép napot!

2017. aug. 18. 11:38
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki azt mondja, hogy "jó nektek", az nem fetétlenül az irigység jele. Lehet egy standard duma is, meg lehet, hogy fáj neki, hogy a férje nincs otthon. Nem a program után sóvárog, hanem, hogy a férjével mehessen. Attól még hogy a pénzért, vagy mit tudom én miért bevállalták, fájhat neki, hogy a férje nincs mellette.
2017. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te csak azt *akarod*, hogy irigykedjenek rád. Te irigy vagy rájuk a pénzük miatt, akkor ők is legyenek rád irigyek valamiért. A szegények dumája ez a "nekem jó a proli magyar üdülőhely meg a bicikli".
2017. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolso,te ismeretlenul is kotozkodsz,mar elkoszontem toled egyszer,legyszives mast boldogits valaszaiddal.
2017. aug. 18. 14:01
 10/13 A kérdező kommentje:

7 es

Lehet azt erezni,h mikor milyen hangsullyal mondjak,h jo nekunk.

Ezek pl.meg veletlenul se lajkoljak,ha toltok fel kepet kirandulasrol pl.Tudom erre is ugrani fog par ember,h miert posztolom...


Olyan megy ki kulfoldre,akinek a ferje korkedvezmenyes nyugdijas,mellette dolgozott,de meg ez se volt eleg nekik.

Meg olyan akinek hasonlo,vagy tobb a fizuja mint az en ferjemnek,szoval meglehetne elni belole,csak ok nem azt valasztottak,h egyutt marad inkabb a csalad.


Az arany nalunk: 10 bol kb 4 nek van kint a ferje

2017. aug. 18. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!