Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok már lelkileg meztelen...

Voltatok már lelkileg meztelenek valaki előtt?

Figyelt kérdés
Tudjátok amikor valami nagyon személyes, nagyon mély dolgot adtatok ki a kezetek közül megadva az esélyt valakinek, hogy tönkretegye, eltiporja, vagy vigyázzon rá és értékelje. Ki előtt voltatok, és milyen érzés volt?

2017. aug. 22. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mèg nem.
2017. aug. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy lányba korábban szerelmes lettem, de rájöttünk nem vagyunk jók párnak, aztán nem voltunk képesek egymást elveszteni sem, ezért barátság alakult ki, szinte hugomnak tekintem azóta. Vele bérmit megoszthatok, ő os megoszt velem. Sokat lelkizünk, érdekel a mésik véleménye. Előtte semmit se titkolok, ő se előttem.
2017. aug. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, és ez kölcsönös volt. de nem tárgyat adtunk ki a másiknak, hanem a titkainkat, az érzéseinket..jó érzés volt a feltétel nélküli bizalom érzése..
2017. aug. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A dolog alatt én is érzelmeket, titkokat, történeteket értettem, csak néha krumplin fogalmazok. Jöhetnek még válaszok:)
2017. aug. 22. 01:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit mindig
2017. aug. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Egyszer volt egy lany aki nagyon tetszett en is neki. Epp egy verekedes utan ki akartak rugatni az iskolabol es o mellettem allt. Leultetett egy szekre es mondta, nem lesz baj, pedig ugy megvertem azt a gyereket hogy az egesz iskola eveken keresztul emlegette (meg is erdemelte) az esetet. Az az erzes orokre megmarad bennem. Egy csajjal sem volt ilyen, mindegyik, mikor veszely volt lelepett, vagy meglopott, belemrugott. Lehet csak az az egy volt lany az eletemben a tobni meg ribizli, ki tudja. Mindenesetre csak neki nyiltam meg es o volt egyedul aki...na ertitek. :D
2017. aug. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van egy netes barátom, akiről szinte mindent tudok, olyan dolgokat is, amit általában senkinek nem mond el az ember. Nagyon megtisztelő, ha valaki ennyire beavat az érzéseibe, dolgaiba.
2017. aug. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Voltam. Tanultam belőle. Szerintem nem érdemes ennyire megnyìlni a másik személy előtt, az kell, hogy az embernek legyenek titkai, amelyet csak ő, esetleg egy tényleg megbízható személy ismerhet.
2017. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem,nem bízom az emberekben....túl személyes odlgokat még részegen sem pofázom el.
2017. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Két ilyen ember volt életem során. Két lány. Nem egy időben. Hosszabb ismerkedés után. Kölcsönös volt és nagyon jó érzés. Azóta már egyik sem beszél velem.Ők sajnos valamiért nem tudták folytatni velem ezt a "lelki meztelenséget". De azért jó emlék marad.
2017. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!