Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek fesztiválokra...

Szerintetek fesztiválokra milyen emberek járnak?

Figyelt kérdés

Éppen egy Sziget riportvideót néztem, és úgy viselkedett mindenki, hogy hihetetlenül gusztustalan volt nézni, és kínosan éreztem magam. És idén voltam is a Szigeten, és hát igen, a videó ahhoz képest semmi, ami ott van.


Gondolom ilyen Szigetre, Balaton Soundra, meg VOLT fesztiválra, meg a hasonló szarokra gusztustalan, undorító, visszataszító, pokolba sem való nép jár.


Bocsánat, hogy ezt mondom, de elég megnézni a videókat ezeket a riportvideókat, és ezt tapasztaltam én is.


Egy külföldi fesztiválról ha nézek riportvideókat, ott miért emberek az emberek, és miért nem állatok? Például elég megnézni a Coachella-ról egy videót, és ott nem ez van.


2017. aug. 23. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenféle emberek.

Te is jártál ott és mégsem tartod magadat gusztustalannak. Nyilván mások is vannak így.

Nem láttam semmi durvát a riportokban, ami kirívó vagy nagyon más lenne, mint más fesztiváloknál, vagy külföldi fesztiváloknál.

Részeg állatok meg minden buliban vannak, nemcsak fesztiválokon.

2017. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel a logikával te is undorító vagy, mert te is elmentél rá.
2017. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is az vagyok, most jobban érzed magad, hogy a képembe vághattad?
2017. aug. 23. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért jársz a Szigetre? :D

Szopni?

2017. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aljanépi popfesztekre nem járok....
2017. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igénytelen állatok járnak ilyen hulladékokra.
2017. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát azért a VOLT elég kulturált!

Az sem jelenthető ki hogy csak igénytelenek járnak pl. a Szigetre, vagy a Soundra, de tegyük hozzá, az utóbbi kettő elég vad :D

Mindenesetre, egyértelműen semmiképp nem szabad elítélni a fesztiválozókat, hiszen vannak akik tudnak értelmesen is mulatni, és a kedvenc előadóik miatt mennek, ahogy olyanok is akadnak szép számmal, akik csak piálni, drogozni meg kiélni magukat mennek.

Én speciel csak a VOLT-on voltam, mert ingyen bemehettünk. Szép volt, jó volt, elég igényes, de már más fesztiválokon nem szívesen vennék részt :)

2017. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!