Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok nő belegondol abba hogy...

Sok nő belegondol abba hogy mit akarnak 5-10-15 év múlva, hol akarnak lenni?

Figyelt kérdés
Azon elgondolkoznak hogy komoly párkapcsolatot, házasságot, családot, kiegyensúlyozott életet akarnak? Vagy csak a mának élnek, és majd jön..?
2017. aug. 24. 10:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
sokan belegondolnak ebbe
2017. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember tervezi az életét, nem csak lébecol a világban.
2017. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Igen, sok nő bele gondol.
2017. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

minek tervezni nagy mélységekben? Hosszú távon, jó pontosan eltervezni, hogy mi lesz? Hülyeség. Én kétszer majdnem meghaltam közúti balesetben, más hibájából. Mindkétszer úgy indult a nap, mint bármikor. Aztán jött egy barom, aki majdnem keresztül hútt mindent. De nem volt hiába. Túléltem, és így át tudtam értékelni a prioritásokat az életben. A ma számít. A múlt az volt, a jövő meg majd jön. Éljük meg, amit lehet, abból baj nem lesz. Majd valamikor jön a harmadik barom, és akkor lehet ott maradok, vagy nem, sose tudni. Lehet, hogy amilyen rohadt "mázlista" vagyok, megérem a 120 évet, de egy fő célom van: ameddig lehet élni, idegbaj, stressz és agyf@$z nélkül. Minden nap kaját tenni az asztalra, fűteni télen, világítani, és egy kis pluszt is néha megengedni magunknak.

Túl rövid az élet, és bármikor vége lehet, aztán a naaaaaagy, dédelgetett terveidet meg merev brével b@$zhatod egy az egyben.

2017. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen soha nem gondolkodtam előre ezeken. Tudtam hogy jó munkahelyet akarok majd, barátot és kb ennyi. Aztán minden úgy alakult ahogy kellett. A barátból férj lett, ház, kocsi esküvő. Jó munkahely. De ezt így előre soha nem terveztem. Most 30 vagyok. De most sem tervezek hogy mi lesz 5-10 év múlva. Normálisan élünk és ennyi. Nem élünk a mának.
2017. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván belegondolnak, de 17-18 évesen, vagy akár huszonévesen nem feltétlenül úgy válogatják a pasikat, hogy jó apajelölt-e. Nekem legalábbis nem ez volt a szempont, hanem a szimpátia, most háromgyermekes családanya vagyok, 20 éve tartó házasságban.:-)
2017. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most miért kell megint a nőkre kihegyezni?
2017. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Miért, a férfiak nem?
2017. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen
2017. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én belegondolok.
2017. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!