Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövér emberek miért csodálko...

A kövér emberek miért csodálkoznak, hogy be szólnak nekik, ha nem tesznek ellene?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja, hogy rengeteg bunkó ember van és mindig is lesz, de a helyett, hogy minden nap panaszkodnának, hogy miért kell beszólni a túlsúlyuk miatt miért nem kezdenek el fogyókúrázni? Itt nem az olyan kövér emberekről beszélek akik olyan betegségben szenvednek ami miatt keptelenek lefogyni vagy már vészesen lassú az anyagcseréjük, hanem azokról akik pl az étteremben vagy a menzán eszik a 4fogásos edédjüket és közben piszkálják a teljesen egészséges tartományba eső embereket, hogy milyen csont vékonyak és nem nekik kell változtatniuk magukon, hanem a körülöttük lévő egészséges embereknek.
2017. aug. 25. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Én örülök hogy szivattak a kövérségemért pár éve, mert ez volt az egyik ok amiatt úgy döntöttem, lefogyok. A kövér emberek, mint én is tettem, mindent hibáztatnak a túlsúlyuk miatt, a genetikától a lassú anyagcserén át a pajzsmirigy-rendellenességig, holott az oka az esetek 99%-ában az egészségtelen táplálkozás és mozgásszegény életmód. Amikor rengeteg edzéssel és diétával elértem a kívánt testsúlyt, hallgathattam a disznó módjára zabáló vidéki rokonoktól, hogy milyen szerencsés vagyok amiért bármit megehetek és "nyeszlett" maradok, de nekik elég ránézni a kajára és felszednek 5 kilót :))
2017. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem szól be a kövéreknek, legfeljebb akkor, ha sokat hallja panaszkodni az adott embert a kövérsége miatt. Amúgy meg ha nem is pajzsmirigyesek, sokan vannak olyanok, akik esznek egy fél tábla csokit és már híznak is egy kilót, a soványak között meg sok olyan van, aki megehet ötöt is, akkor se hízik.
2017. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha csak a kérdés címét veszem... az életemre fogadni mernék, hogy tök sárgák a fogaid, és van 1-2 lyukas is, mégis halára sértődsz még akkor is, ha a fogorvos teszi szóvá, hog rohadnak, mert elhanyagoltad a szájhigiéniát... hát még ha egy random idegen szólna be az utcán, az mennyire zavarna. Nos, érted már, miért zavar bárkit, ha bármilyen gyenge pontját kiemelik és sértegetik miatta?
2017. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
Ez egy remek kérdés, gratulálok! Én pl bicajozok, mint állat, és ha mosolygok egy dagadt emberen, akkor még ő néz le engem. További kedvencem, mikor hallom: - Ó Bözsikém, én még a levegőtől is hízok! De azt nem reklámozza, hogy valójában éjszaka zabál, de mozogni meg lusta. ( Nem a betegség miatti kövérekre vonatkozik ez, hanem a lustákra!)Nyílván kellemesebb pizzát enni a tévé előtt, mint izzadni a sportszeren, de akkor legalább ne lennének megsértődve.
2017. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam panaszkodni a kövérségem miatt, és ha valaki beszól, az sem hat meg. Nyilván, nem öröm a kövérség, de tisztában vagyok vele mitől vagyok ilyen. És pont.

Valamint végig tudok menni úgy az utcán, hogy senkinek nem szólok be. Se kövérnek, se soványnak, se kopasznak, se rasztásnak. Senkinek.

Mindenki úgy él, ahogy akar. Nem a külső alapján fogok megítélni valakit.

2017. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán miért kell bárkinek bárkire beszólni?


A baj az ilyen beszólogatásokkal, hogy mindenkinek vannak ilyen-olyan testi, lelki hibái, mégis a másikét keresik. És azzal senki nincs előbbre hogy beszólunk neki.

2017. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Andizsuzsi ***** válasza:

ma 16:41


És miért is mosolyogsz te egy dagadt emberen?

2017. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!