Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámulnak állandóan a fiúk?

Miért bámulnak állandóan a fiúk?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok... voltunk nyaralni és mindig bámultak a velem egyidős fiuk

Persze érthető hogy ebben a korban a szép lányokat bámulják de itt az az érdekes hogy én nem vagyok szép és mégis

Vékony vagyok (50kg, 165cm) , semmi fenekem nincs... az arcom se szép (szerintem legalábbis... mondjuk az ismerőseim szépnek tartanak de én utálom magam úgy ahogy vagyok ) és ezért csodálkozom hogy miért jó ha megyek az utcán és kb tátott szájjal néznek?

De meg Magyarországon is.. pedig itt a velem egyidős fiúk bunkók és ... Ok is mindig néznek

Vagy csak azért néznek mert borzasztóan nézek ki?



2017. aug. 2. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attol mert te nem tartod magad szépnek még lehetsz vonzó és azért néznek meg.
2017. aug. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Tetszel nekik ennyi az egész, és örülj, hogy vékony vagy!:)

Én 164/66 vagyok, ilyen alakkal csak a 30 fölötti pedók és a 30 alatti látszólag hajléktalan, részeg, esetleg középsúlyos szellemi fogyatékosok bámulnak meg.

2017. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2 nem mintha 164/66 dagadt lenne...
2017. aug. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne hogy azt hidd 2-es és a kérdezőnek sem kéne elhinnie vannak fiúk akik kifejezetten a duci lányokat szeretik mások meg a vékonyabbakat:)Persze van olyan lány aki mindenkinek bejön persze de azért mindenki ízlése eltér már egy bizonyos ponton
2017. aug. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egyértelmű miért bámulnak. Főleg nyaraláson, ahol strandoltál is.

Gondolom csak az egód akarod nagyobbítani. Hiszen a leírás alapján teljesen oké vagy, csak itt sajnáltatod magad, hogy milyen ronda vagy.

2017. aug. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
képet kérek és minden kérdésed megválaszolódik!
2017. aug. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Engem is szoktak bámulmi, pedig nekem még kifejezetten ronda is az arcom 😕

De kérdező, te legalább vékony vagy. Én 167/60-nak nézek ki PLUSZ még mellem sincs. Szép, mi?


15L

2017. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Mit tudtok itt sírni komolyan, nektek semmi nemjó?

Hisztiztek, hogy nem néztek ki jól, de azért megbámulnak... marha logikus...

2017. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, #8, mert lehet hogy pont azért bámulnak, mert ronda vagyok, és az nem olyan kellemes ám.
2017. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ne tévedj nagyot. Nem csak a veled egyidősek bámulnak. Legközelebb tehát ne csak a veled korabeliekre figyelj: vedd észre, amikor kéjenc, vén fószerek a buszon, közértben, strandon, neked dörgölik az összeaszott, ondóporos bránerüket, csupán véletlenül.

A világ, és benne az emberek ilyenek: nem csak tinifiúkat pásztázó hamvas tinilányokból áll, akik a gyakorira jönnek önfényezni saját vélt szépségüket, a bámuló fiúkra hivatkozva.

2017. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!