Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan létezik hogy valaki...

Olyan létezik hogy valaki önbizalomhiányos de szépnek és szerethetőnek érzi magát?

Figyelt kérdés

Én rolam van szo. Amikor emberek közt vagyok és konfliktus helyzetbe kerülök vagy pedig Számomra unszimpi társaságba rosszul érzem magam. Tudom hogy ha valaki belém akar kötni de nincs igaza vagy pedig hülye akkor tehetetlennek érzem magam a vitához.

18L


2017. aug. 29. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rólad van szó, akkor biztos, hogy létezik. :)
2017. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az elménk, és a lelkivilágunk is elég összetett, tehát sok elsőre ellentmondásnak tűnő dolog összejöhet. Szerintem nem vagy még kellőképpen határozott, és magabiztos. Idővel jönni fognak olyan dolgok, amikből tudsz magabiztosságot, és talpraesettséget meríteni. Bár akinek visszahúzódóbb a jelleme alapvetően, az sosem lesz annyira "nagyhangú", de folyamatosan változunk, és lehet a saját jellemünket javítgatni. Ne stresszelj ezen, próbálgass apró lépésekkel kilépni a komfort zónádból, kísérletezz.
2017. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!