Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az létezik, hogy tudom magamró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az létezik, hogy tudom magamról, hogy szép vagyok, mégis kórosan önbizalomhiányos vagyok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 20:39
1 2
 1/11 Lávalámpa. ***** válasza:
Amint látod
2014. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ezekszerint!
2014. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Létezhet. Én is ilyen vagyok. Jól nézek ki, és tudom, hogy ritka jó parti lennék, de akitől komolyan szeretnék valamit, annál leblokkolok, mert alig van ilyen csaj, és nem tudom őket kezelni..


A komolytalanokból pedig már volt elég :S

2014. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. Ez a kóros önbizalom-hiány ismérve, hogy elvben tudod, hogy nincs gond, de mégsem vagy képes elhinni.
2014. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:

Tükröm tükröm mond meg nékem ki a legszebb e vidéken....Hát te!

De a tükör az nem egy ember, majd ha másoktól is kapsz majd pozitív visszajelzéseket, nem csak a tükrödtől akkor megnyugszol.

2014. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van....pl.én. :/
2014. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kapok másoktól is visszajelzéseket, tényleg. De amint valami kapcsolatot kéne kialakítanom, beszélgetnem kéne valakivel, elmegy az összes önbizalmam.
2014. jan. 9. 20:47
 8/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet, hiába kapok folyton pozitív visszajelzéseket én nem tudom elhinni, hogy bárkinek is elég jó lennék és emiatt nem is merek kapcsolatba bonyolódni senkivel.
2014. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ASOT ***** válasza:

Háát pedig ideje lenne esélyt adnod magadnak, és másnak is, akit meg megismersz és nem tetszel neki az meg tehet egy szívességet.

Van amikor az emeber túl van 8-10 randin is különböző emberekkel míg végre olyat talál akivel tényleg megtalálta a hangot.

Csak sokan 2-3 elutasítástól, csalódástól képesek feladni az egészet. Ami valahol érthető is.

De ha nem akarsz majd öreg korodban kikötni 4 fal között és reggelente azt várni, hogy mikor kopognak be és mondják, hogy mamóka, tessék bevenni a gyógyszereit...akkor ideje lenne kicsit talpraállni, és nem ennyire görcsösen ráállni hanem humorosan felfogni az ismerkedést. Mintha egy szórakozás és kikapcsolódás lenne,.

2014. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok én is.

mondjuk ASOT nak ebben igaza lehet: "és nem ennyire görcsösen ráállni hanem humorosan felfogni az ismerkedést. Mintha egy szórakozás és kikapcsolódás lenne,."

2014. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!